Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Internetes vonatjegyvásárlás...

Internetes vonatjegyvásárlás (jegyvasarlas. Mav-start.hu) esetén van plusz költség, ha külföldi számláról fizetem a jegyet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Számláról? Kártyával. Ugyanolyan, mint bármi más online kártyás vásárlás, nincs semmi extra költség.


De ha külföldről vásárolsz, azt ugye tudod, hogy ez nem olyan otthon kinyomtatós jegy? néhány pályaudvaron van jegynyomtatós automata, ott tudod csak átvenni.

2011. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Igen, tudom hogyan megy a dolog. Csak épp nincsenek nálam a magyarországi banki adataim, ezért voltam kíváncsi. Időközben észrevettem, hogy elegendő ha a bankkártya nálam van, azon minden kért adat szerepel. Azért jó tudni, hogy nem jár plusz költséggel.
2011. márc. 13. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
OK :) Online vásárlásnál mindig csak a bankkártya kell, soha nem kérik a banki adataidat, bankszámlaszámot stb.
2011. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!