Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el tömegközlekedéss...

Hogy jutok el tömegközlekedéssel a legkönnyebben és legolcsóbban a Népligettől a Jász utcába (XIII. ker)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

www.bkv.hu

Útvonaltervező

2011. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Házszám? mert elég hosszú az utca.. hogyha nagyon az elejére (kis házszám) akkor a Népligettől az 1-es vagy 1A villamossal elmész a Lehel utcáig onnan visszafele sétálsz, majd balra indul a Jász utca. Hogyha magasabb a házszám (20-30 feletti) akkor a Népligettől a 3-as metróval elmész a Lehel térre, ott felszállsz a 14-es villamosra. Ez a villamos a Jász utcával párhuzamos úton megy, és a magasságtól függően a következő megállók jók neked: Béke tér, Frangepán utca, Fiastyúk utca, Rokolya utca, Gyöngyösi utca, ezekből a megállókból még be kell sétálnod a Jász utcába. De mondom nézd meg egy térképen, hogy a házszám szerint melyik jó neked.
2011. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! 70+ a házszám, megnézem majd térképen a legközelebbi a megállót.

Meg a bkv.hu-t is megnéztem (nem tudtam, hogy van útvonaltervezője) az buszoztatni akar. :)


És elnézést ha nagyon triviális a kérdés, eredetileg a google útvonaltervezőt néztem, mert ő lenne a barátom, de csak kocsira jó.

2011. márc. 16. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd: a maps.google.hu-n nekem megadja azt, hogy melyik BKV megálló van ott, a legközelebb, bár ha 70+, akkor a Népligetnél 1 - 1/A villamos, a Lehel utcáig, onnan meg a 14-es villamos (Újpest/Káposztásmegyer felé). A vili pontosan a párhuzamos utcában halad.

A BKV-s útvonal tervezőt én szoktam használni, van amikor a metrót is beadja nekem, meg a HÉV-et is, nem akar minden áron buszoztatni engem.

2011. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

[link]


én ezt szoktam használni, szerintem jó!

Be lehet állítani, hogy kocsival, gyalog, tömegközlekedéssel, biciklivel, vagy taxival (aminek nem tudom mi értelme) szeretnél menni.

2011. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. márc. 16. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!