Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszsofőrök! Havi hány órát...

Buszsofőrök! Havi hány órát dolgoztok? Milyen a beosztás? (gondolok itt arra pl. , hogy 4 nap munka 2 szabad vagy ilyesmi) Meg vagytok vele elégedve? Szeretitek csinálni?

Figyelt kérdés

Szegediek,Pestiek,bárki válaszát várom,csak írjátok oda,hogy honnan írtok(esetleg helyi vagy helyközi járat)Bármit leírhattok,ami szerintetek fontos lehet egy kezdő buszosnak!


Azért kérdezem,mert én buszt szeretnék vezetni és nemsokára kezdődik a tanfolyam.


2011. ápr. 6. 16:39
 1/2 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! Én ugyan nem vagyok buszsöför, de a párom igen. Általában 14, 15, 16, napot dolgozik. Változó mely napokon hány órát dolgozik, van mikor reggel 4től este 23ig. Mivek neki nincs saját fordája hanem beváltó söför ezért ennyire változo, a vezénylése 2hetente van. Volánbusznál dolgozik, helyközibe (elővárosi járatokon)

A legfontosabb amit tudnod kell: az utasnak mindig igaza van. Akkor is ha nincs!.... Üdv 20L

2011. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én egyenlőre helyi járaton leszek Szegeden a Tisza Volánnál,aztán reménykedek a helyközi viszonylatban.

Kíváncsi voltam,mert apukám is sofőr,ő volt olyan,nem is egyszer,hogy 6 napot dolgozott és utána volt 1 szabad napja.

Na,nekem ez kicsit sok lenne,mert elég messze lakok a helyi járathoz.(mégis csak ott volt hely)Remélem hamarosan megoldódik a sofőr hiány,mert ha minden nap mondjuk csak 10 órát vagyok bent,akkor még hozzá kell számolnom az utazást is,az oda vissza nem mindig fér bele a 2 órába(a buszmegálló sincs közel,olyan 20 perc gyalog...)

köszi még egyszer,ha valaki még írna,azt is szívesen veszem!Csak össze hasonlításnak érdekel.

2011. ápr. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!