Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntethet a BKV ellenőr,...

Megbüntethet a BKV ellenőr, ha kettőnél több poggyászt viszek magammal, ráadásul jó nagyot, amikor a kolis vagyok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 13:58
 1/5 anonim válasza:
85%
én is kolis vagyok és megyek haza hétvégente nekem is két nagy cuccom van, de engem sosem büntetett meg, ezért nem is szabadna
2009. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem foglalsz el vele ülőhelyet és tudod mozgatni egyedül akkor nincs vele gond. Én is kolis voltam és bizony vittem sokszor én is komplett pakkokat.
2009. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Max. ha kötekedni akar, de ilyenért nem szoktak. Utaznak messzebbre, messzebbről is BKV-n nagy pakkokkal, ha nem foglalsz el feleslegesen helyet és igyekszel úgy utazni, hogy elférjen más is, akkor nincs gond. Én Velencéből utaztam haza nemrég 1 nagy hátitáskával és 2 kisebb tatyóval, ami csak a kezemben volt. Még az utasok se szóltak meg, ellenőr nem volt, de nem volt belőle probléma, szerintem az emberek ezt jobban megértik, mint ha valaki kutyával utazik szájkosár nélkül (és nem a picikre gondolok).
2009. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
94%
Én a BKV-nál dolgozok és ilyenért senkit nem büntetnek meg.Ha esetleg szólna valamelyik az is csak kötekedni akarna,de nem bűntethet meg.
2009. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
94%
A szabályok szerint megbüntethet, de nem hiszem, hogy kötözködne, ha van jegyed.
2009. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!