Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire modernek azok a...

Mennyire modernek azok a trolik, amiket a BKV mostanság akar beszerezni? (Fűtés, klíma, belső kijelző, hangos utastájékoztatás. Stb)?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 7. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra tökéletes lesz hogy a régi Ikarus és Ziu trolik egy részét le tudja váltani.Félreértés ne essék , szeretem az Ikarusokat de már kiöregedtek sajnos.
2011. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló ez a troli azokhoz a buszokhoz, amelyeket a Volán a T&J Buszprojekt vagy mi keretében üzemeltet a 319-es vonalon pl, alacsonypadlós MAN buszok. Azokban a fűtés nagyon jó, klíma nincs, de ha van elég nyitható ablak, nem is kell, belső kijelző van, de csak azt írja, hogy WAGEN HALT ha valaki le akar szállni, ha lehetne használni, akkor is csak elől van egy, bár ezekben lehet, hogy más lesz. Hangos utastájékoztatás a Volán-nál nem jellemző, szerintem lesz bennük, bár engem nagyon idegesítene, ha lenne. Nem lesznek ezek rosszak, úgy 10 évet maradhatnának, ha beválnak.
2011. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) Hangos utastájékoztatásnál gondolj az esélyegyenlőségre (vakok és gyengén látók). De a FOK-GYEM hang eléggé idegesítő, ez tény. Nekem a Vultron hangokkal semmi bajom. Én ezzel úgy vagyok hogy 1. Vagy szóljon jól érthető hangerőn, vagy 2. sehogy ne szóljon. (Elég gyakran tapasztalható, hogy annyira halk, hogy...) Amúgy Volánon van bemondás tudomásom szerint a Dunakanyar-környéki Volvo-s vonalakon.(878,880,882,884,890 [878-as megvan nekem is, ha kíváncsi vagy, írj ide egy kommentet és feltöltöm.]) és azt hiszem hogy még a 300-as családon is van. ;)
2011. máj. 7. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Megéri megvenni ezeket már csak azért is mert a motor majdnem ugyan az mint a pesten futó 435.81(M) típusnál.


Utastájákoztató rendszer is lesz telepítve bele a FUTÁR program keretében.

2011. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
FUTÁR-program. Kifejtenéd? Ez pontosan milyen is?
2011. máj. 7. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ja, a Volánnál csak a Volvókon van utastájékoztatás, kerülöm is őket :D Egyébként csak azt fejtegettem, hogy vajon alapból lesz-e az "új" trolikban, vagy beépítik utólag. A FUTÁR meg valami olyasmi, hogy majd lehet mobilneten keresztül olyanokat nézegetni, hogy pontosan hol van a busz, meg ilyenek, bár ennek addig nincs sok értelme, ameddig pl. a várbuszon a széteső 405-ösök járnak.
2011. máj. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a FUTÁR itt van tobn mint 3 éve. :D Most, amikor olvasom e kérdést.
2017. jan. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!