Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ilyet lehet helyközi járaton?

Ilyet lehet helyközi járaton?

Figyelt kérdés
Debrecenbe utaznék holnap apummal. Nekem van 90%-os kártyám (ami a kisérőmre is vonatkozik) de suli miatt diákbérletem is. Útvonal Gyöngyös-Eger(átszállás)-Debrecen. Olyat lehet-e hogy én Egerig a bérletemmel megyek, de apumnak a 90%os kártya miatt kérek 90es jegyet? (utána mind2nknek 90es) Vagy csak úgy lehet hogy mind2en 90eset kérünk? (úgy nem akarom hogy nekem bérlet, neki egész, mert nagyon drága)
2011. máj. 27. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem igen.
2011. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, így nem lehet. A bérlettel is csak A-ból B-be újabban. Szóval szerintem vegyél két 90%-osat. De azért kérdezd meg, hátha, de akkor elővételben vegyétek a jegyet ne tartsatok fel miindenkit a buszon. :D
2011. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tubarózsa ***** válasza:

szia! nem nem lehet. ha gyöngyös-eger közt bérlettel mész akkor apudnak teljes áru kell! olcsobb ha gyöngyös-debrecen közt veszel 2db 90% jegyet. (de az a biztos ha a pénztárba megkérdezed, ott jobban, meg napra készen tudják) de nekem ez a legutolso infom erről.

üdv 21N

2011. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, mindenkinek ment a zöld kéz! :)

Szerintem nem vacakolunk, 2db 90%ossal elmegyünk.. nem olyan nagy plusz ez így.

2011. máj. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!