Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudnék eljutni a...

Hogyan tudnék eljutni a népligettől a vidámparkig tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
Igen már néztem a régebbi kérdéseket mielőtt írnátok! De írjátok le hogy hol szálljak le hol fel, mire stb.
2011. jún. 16. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Népligetnél felszállsz az 1-es villamosra az Árpád-híd felé(jobb kéz felől esik, úgy emlékszem). Pontosan nem tudom, melyik megállónál kell leszállnod, de látni fogod, mert a Hullámvasutat nem lehet nem észre venni.
2011. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! amúgy ha elmegyek villamossal a stadionokig akkor onnan tudok menni valamerre az állatkert felé? (Több megoldásra is kíváncsi vagyok!
2011. jún. 19. 15:38
 3/4 anonim válasza:

1.stadionoknál felszállsz a 2-es metróra, mész a Deákig. Deákon átszállsz a kisföldalattira és elmész vele a Hősök teréig.

2.2-es metróval a keletiig mész ott 20e-vel mész a Hősök teréig

2011. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 10 deka farhát ***** válasza:
Népligetnél felszállsz az 1-es villamosra, és a Kacsóh Pongrác útnál leszállsz róla. A többieknek tömegközlekedésből elégtelen, Teljesen felesleges átszállni!
2011. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!