Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Nyugatitól a Déli pu-ig...

A Nyugatitól a Déli pu-ig 3-as illetve 2-es metróval kb. mennyi idő eljutni egy átlagos hétköznap délutánon?

Figyelt kérdés
A Deák téren hogy tudok átszállni (egyértelműek a jelzések, hogy merre kell menni)?
2011. jún. 24. 10:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
@13:28: egyetértek! Pontosan az általad felsorolt tényezők miatt kérdeztem az időt, mert vonatról vonatra megyek.
2011. jún. 24. 14:20
 12/18 anonim ***** válasza:

mindkét megállóban vannak ellenőrök kérdezd őket ha nem tudod "merre van az arra"

de azt senki nem tudja megmondani hogy ha te esetleg eltévedsz vagy hasra esel mennyivel tolódik ki az utazásod.

ezért nem értettem hogy miért ne használhatnád az útvonaltervezőt (ergo a 11.08as megjegyzését)

2011. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
félre ne értsd!nem a kérdéseddel van baj, hanem az említett kommentel
2011. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért a tömbjegy 2800 ft, nem mindegyik mennyit használsz belőle. Főleg, hogy az sose jár le.
2011. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem kértem, hogy percre pontosan monja mag valaki, hogy mennyi idő alatt jutok el. Arra voltam kíváncsi, hogy kb. mennyi idő. Fél óra, egy óra... Megkaptam a választ a harmadik válaszolótól. Köszi a többi választ is, másra nem vagyok már kíváncsi.
2011. jún. 24. 15:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség villamosozni, a metró a legegyszerűbb, leggyorsabb, legkiszámíthatóbb, legolcsóbb. Mozgólépcsővel, átszállással és egy kis eltévedéssel együtt is húsz perc maximum. Egy jegyet kell lyukasztani, nem kettőt. Ráadásul ha a 4-6 sínére rááll valami paraszt, akkor máris borul az egész körút közlekedése.
2011. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem fogsz eltévedni a Deák téren, mert "mindegy" merre mész.

[link]

Ha ezt a lépcsőt találod meg, akkor biztosan nem tévedsz el, mert akkor egyenesen a 2-es metróhoz jutsz. Ha nem ezt a lépcsőt használod az sem baj, mert akkor az elosztó csarnokba jutsz, ahol szintén táblázva van.

[link]

2011. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy amikor kiszállsz a Deákon a metróból, akkor a lefelé menő mozgólépcsőre lépj rá, ami fölé pirossal ki van írva, hogy "2. metró, Déli pu.", ahogy az a fent linkelt képen is remekül látszik. Onnantól már lehetetlen eltévedni, akinek sikerül az életképtelen. Sosem értettem azokat, akik szörnyűséges labirintusnak állítják be a Deák téri állomást.
2011. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!