Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKSZ bérletet igénybe vehetek...

BKSZ bérletet igénybe vehetek a Volán buszjáratain is?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk Gödre, és ha lehetne, kihagynám a vonattal való közlekedést, mert a vasútállomás jóval messzebb van a házunktól, mint a volánbusz megállója.


Tehát Gödről szeretnék eljutni Budapestre, és onnan utaznék tovább a BKV járatain. Egy olyan bérletre van szükségem, ami összevonható a Volánbusz+BKV bérlettel. Létezik ilyen?


2011. jún. 29. 20:59
 1/5 anonim válasza:

A BKSZ bérlettel, azaz a budapesti BKV bérlettel Budapest közigazgatási határain belül a Volánbuszokra is fel tudsz szállni.


Ha Gödről jössz, akkor oda külső bérlet is kell. De hogy van-e olyan összevont bérlet, hogy végig egyet kell csak felmutatni, arrol nem tudok.

2011. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jeggyel járok ki Dunakeszire (de nem ott lakom), a budapesti szakaszra jó a BKSZ bérlet. Vonatra is jó.
2011. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia! igen lehet:) két bérleted lesz, egy bkv-s és egy volános. a volán pénnztárba igy kéred a bérleted pl: göd autópihenő és újpest városkapu között kérek egy bksz-es bérletet.(akkor a volán bérlet árát, csak göd aut. pihenő és bp. székesdülö közt fizeted ki) és a volán pénztárba tudsz venni bksz bérletet is. (ami totál ua. néz ki mint a volán bérlet.)

üdv 21N

2011. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Kedves utolsó: ez az, azt hiszem, ez fog nekem kelleni. Nem voltam vele tisztában, köszi hogy ilyen jól elmagyaráztad, most már értem. Így már tudom, hogy mit kell kérnem egészen pontosan a bérletpénztárban. Köszi szépen! :)

2011. jún. 30. 19:43
 5/5 Tubarózsa ***** válasza:

13.28as vagyok.

nincs mit, ha van még kérdés irj nyugodtan. én dunakesziről járok be nap mint nap, de ismerem a váci vonalt is.

21N

2011. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!