Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most kaptam levelet, hogy...

Most kaptam levelet, hogy 2006-ban és 2007-ben meg egyszer 2010-ben blicceltem. Pótdíjat nem fizettem be és most 78500. - forintot követelnek. Ha nem fizetem be akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen jövedelmem és a szüleim sem fognak segíteni mert örülünk ha nem kötik ki a villanyt és be tudjuk fizetni a harmadik elmaradt csekket a lakástörlesztésre.
2011. júl. 1. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ezért van egy csomószor egyből rendőr is velük. Egyébként igazoltathatnak."


NEM IGAZOLTATHAT! Közfeladatot ellátó személy, nem hatósági személy. Ha rendőr van velük, vagy mint mostanában, közterület-felügyelő, ők jogosultak igazoltatni, és az adataidat írásbeli kérvényre kiadni a BKV-nak.

2011. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor így lészen. Remélem az összes roha.dék bliccelőt valagbatalálják.

[link]

2011. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 1 évben legalább 1 jegy mindig van nálam. ....és hidd el nem azért bliccelek mert ez mókás lenne hanem azért mert a végzettségemmel sem találok 50 km-en belül munkahelyet. Jövedelem nélkül nem tudok havi 10 ezreket dobálni. ...és rengetegen vannak így.
2011. júl. 4. 07:58
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, ez nem vígasztalás annak, aki minden hónapban megveszi a bérletet...

Lehet ha ti "Nekem ezt is lehet" beállítottságú bliccelők végre felhagynátok ezzel a mentalitással akkor feleannyi lenne a bérlet... És nem kell itt magyarázni a vezetőség lop témákról...

2x akkora bérletárbevételre már más árpolitikát lehetne építeni.... Első lépés megvolt a BKV részéről: idén nem emeltek. Akár a csökkentés is jöhetne, de továbbra se venné meg senki a bérletet.


Persze ingyen azért kell, mert ingyen még a szar is jó...

2011. júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
5%
Ha közterületfelügyelőket állítanak a nagyokos tanult és inteligens ellenőrök mellé, akkor mi a fenének vannak Ők fizetve?? Kicsit több pénzt kapjanak a k.felügyelők és el is végzik a BKV-sok dolgát is, nem? Túl van lihegve ez az egész.. Sokt képzelnek magukról... De csak azt lehet megf**gatni, aki hagyja magát... :)))) Sok sikert és nem szabad betojni tőlük.. Azokra mennek, akiken látják, h "'megtörhetők"...
2011. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!