Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Ráckevére tartó Hévre kell...

A Ráckevére tartó Hévre kell kerékpár szállításáért fizetni?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol sem, hogy írnának róla.. És külön vagon van vajon?
2011. júl. 7. 20:38
 1/5 anonim válasza:
A külön vagon úgy néz ki, hogy van olyan kocsi, amire rá van festve egy bicikli jel és ott picit nagyobb hely... De te állsz ott a bicajod mellett. És igen, kell érte külön fizetni, azt hogy mennyit, azt nem tudom, de úgy sejtem, hogy legalább egy vonaljegyet, de attól függ meddig mész, lehet kiegészítőt is venned kell...
2011. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

előző vagyok :) ezt találtam a honlapon:


Kerékpár csak a kijelölt kocsikban, a piktogrammal jelzett peronokon szállítható, 1 db vonal- vagy gyűjtőjegy érvényesítésével, illetve kerékpárbérlettel. A kezelt menetjegy a vonal, a bérlet bármely vonal teljes hosszán érvényes a kerékpár szállítására.

2011. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már nekem is megvan. De vajon ez a bizonyos kocsi, minden szerelvényen van??
2011. júl. 7. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen minden szerelvényen van méghozzá a középső kocsi elején vagy végén attól függ hogy áll a kocsi.

Ha van havibérleted (akármilyen BKV) akkor egy oda-vissza úton már olcsóbb venni kerékpárbérlet matrcát, mert az 500 ft a 2 vonaljegy meg 640.

2011. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!