Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Igaz az, hogy a Balatonra...

Igaz az, hogy a Balatonra menő vonatokban nincsen klíma?

Figyelt kérdés
Ugye ez csak valami vicc..
2011. júl. 11. 19:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Miért, melyik vonaton van klíma?

(Ami nem pótjegyes...)

2011. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Miért lenne vicc? Szoktál vonatozni? Általában az intercityk hűtöttek, meg vannak újabban ilyen csillivilli modern sima vonatok is, de a többség a régi, hangos, koszos, hűtetlen kék kocsi. Mikor mi mentünk Zánkára akkor is ilyen régivel mentünk, 40 fokban, műbőr ülésen. Ez van.
2011. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Van amelyikben van, van amelyikben nincs.

20 éve egy vonatban sem volt klíma és akkor is baromi melegek voltak, nem tudom mit kell egy csomó emberkének kényeskedni.

Majd csobbansz a Balatonban és lehűlsz, addig meg lehűt a menetszél.

2011. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk ja, én inkább a menetszélre szavazok, mint arra, hogy bedugnak az ICbe és olyan hidegre van állítva a klíma, hogy egy 40 perces út alatt lefagy a fél oldalam, mert nem kellemes hűvöset nyomnak az ülések mellől, hanem többségében kellemetlen hideget, amitől fáj az embernek mindene, pedig még csak huszonéves vagyok, nem reumás vénasszony.
2011. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Te is valami party arc, kis csira gyerek vagy csaj vagy?
2011. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szobi zónázó vonat már nagyon modern, még sincs benne klíma, két oldalt nyitva vannak az ablakok, a menetszél segít. És a napos oldalon be kell húzni a függönyöket.
2011. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Most fog a MÁV indítani pár légkondis kocsit, de én inkább azt tartom viccesnek, hogy a 21. században még mindig órákig tart, hogy Pestről a vonat Balatonig (80-120 km) szó szerint ledöcögjön. Hát ha találsz klímás vagont akkor pluszba kell érte fizetni.
2011. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Ez a mai vasútszállítás. Mi is vonattal megyünk, mert most nincs kocsi, és tök szopás az egész. Köszi MÁV.
2011. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
nem vagyok se party arc se semmi ilyen simán iszonyat rosszul vok a melegbe..és nevetségesnek tartom igen, hogy a Velencei tóig ami max 1 óra mennek a jó kis klímás vonatok a Balatonra (ami nekünk jelenestbe majdnem 3óra) meg aszalodjunk meg a vonaton, főleg, hogy a szállást nem lehet csak 2 órától át venni, így pont a csúcsmelegben fogunk a vonaton megrohadni nem kis pénzért! 6000ft a jegy oda vossza..szall igen sztem nevetséges..
2011. júl. 11. 19:43
 10/25 anonim ***** válasza:
BKV buszok legnagyobb részén sincs klima, vagy nincs bekapcsolva (VOLVO buszokon).
2011. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!