Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidéki vagyok, a Keleti...

Vidéki vagyok, a Keleti Pályaudvarról (VIII. ker) kellene eljutnom Kispestre (XIX. Ker), hogyan jutok el úgy hogy ne kelljen sokat átszállnom?

Figyelt kérdés

És kb. mennyi idő?

Köszönöm előre is!


2011. júl. 12. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

maps.google.hu


Ahonnan mennél ott jobbklikk Útvonal innen, ahová mennél cím jobbklikk útvonal ide, beállítod, hogy tömegközlekedés és vioilá. Kiválasztoda legszimpatikusabb ajánlatot.

2011. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy jeggyel meg szeretnéd úszni úgy, hogy szabályos is legyél egyben, akkor a 2-es (piros) metróval menj el, ahol Deák térnél átszállsz, onnan meg Határ útig tudsz menni a 3-as metróval (kék). Sokan nem tudják, de átszállásnál nem kell külön jegyet lyukasztani.. :)


Attól függ, hogy hová mész a XIX. kerületen belül, úgy még változhat, hogy ezt követően mire a legcélszerűbb felszállnod.


Most augusztus 19-ig nincs metró Határ úttól Kőbánya-Kispestig, így onnan ha a vasútállomásra kellene menj, akkor buszokra lehet átszállni, ahogy feljössz a metróból, de ki is van táblázva.

Összességében egy 3/4 órával szerintem számolhatsz, attól függ persze, hogy mikor mész.


A Google térképe sem rossz, én az utvonalterv.hu-n szoktam keresgélni, ha valahová nem tudom az utat, de a bkv honlapján is találsz útvonaltervezőt. :)

2011. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!