Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » "Munkaszüneti napok kivételéve...

"Munkaszüneti napok kivételével naponta" címszóval megjelölt busz, megy szombatonként?

Figyelt kérdés

Volán társaság. Sosem értettem ezeket...:S

Szombaton akarok menni, és ezt hozta ki a menetrendek. hu.

(persze beállítottam a dátumot is)

Tutira megy akkor ez a busz szombaton?

Köszi a választ.


2011. okt. 5. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Munkaszüneti nap=Vasárnap, és ünnepek


Szombat= pihenőnap

2011. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen tuti, a munkaszüneti csak vasárnap és piros betűs ünnepek, pl október 23. vagy dec.25. stb
2011. okt. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Basszus remélem igazatok lesz. Ha nem akkor stoppolás lesz vagy, 30 km gyaloglás..:S
2011. okt. 5. 00:25
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Istenem, ez nem reménykedés kérdése...
2011. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Az egy dolog, hogy tudatlan valaki, de minek kérdez, ha nem hiszi el a választ?


Akkor még egyszer: a munkaszüneti napok a vasárnapokat és az ünnepnapokat takarják, a SZOMBATOT NEM!

2011. okt. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A szombatot szabadnapnak hívják a menetrendben, nem munkaszünetinek. 100%.
2011. okt. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Drága IQ bajnok kérdező!

Hányszor fogod még megkérdezni ugyanezt, mire sikerül azzal a csökött agyaddal felfogni a válaszokat?


Bepötyögöd abba a qrva böngészőbe, hogy menetrendek.hu, ott kiválasztod a volánt, beírod hogy honnan-hova-mikor akarsz utazni, és csodák-csodájára kiadja az aznapi buszokat.

2011. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sz*ptam már be a hülye volán miatt iylet...

Na nem modnod, hogy beírom, és dátum, és ok...ha ha persze...multkor is ugyanígy csináltam, és hopp b*szott jönni a busz, várhattam fél napot mire haza tudtam menni a következővel...nesze neked volán, meg menetrendek.hu....-_-

Még meg is kérdeztem ott a muszmegben a helyieket, s aztmondták, ja ez a busz nem is megy szombaton, meg vasárnap se....JAAAAAAAA a menetrendek meg írja...én emg becidriztem na akkor? most kinek higgyjek?

2011. okt. 5. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
A helyesírási szótárnak
2011. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!