Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton, metrón szállítanám...

Vonaton, metrón szállítanám biciklimet. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval, gondoltam egyet, és Monorról (Pest megye) egész a Balatonig szállítanám biciklimet,hogy körbebiciklizzem a Balcsit. közlekedés így lenne: vonattal nyugatiig, aztán 2x metró, majd déliből ismét vonat.. mindez hogy lehetséges biciklivel? láttam már embereket,akik vonaton a biciklit is viszik,de hogy metrón :D.. vagy szerintetek jobban megéri ott a balcsinál bérelni egyet?
2011. aug. 14. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
okosan
2011. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Metrón egészen egyszerűen nem viheted fel.

Viszont ha megnézed, vannak a nyári menetrendben átlós vonatok, amik ugyan Monoron nem állnak meg, de Ferihegyen igen. Tehát elmész ferihegyig leszállsz, és megvárod az átlós vonatot. Azon vihetsz bringát és a pesti átszállás is ki van lőve, mert Kőbánya-Kispestről Ferencvároson és Kelenföldön át a Balaton felé megy rögtön.

2011. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nyugatitól a Déli nincs messze, miért nem tekersz, ha már ott a bicikli? Vagy gyerek vagy még? Fura.


Ha szeptemberben mész, a vonatos bringajegyet (hát meg a saját jegyedet is) már Monoron vedd meg! Úgy kérd, hogy Monor-Balatonakármi. És így csak 400 lesz a bringának a jegy a teljes távra! Most lesz ilyen akciójuk: [link]

2011. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok pesti, még sosem bicikliztem a fővárosban.. de igazad van, ez is egy megoldás, nem muszáj metrózni. egyébként köszi nektek!
2011. aug. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!