Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha éjszaka ellopták az állomás...

Ha éjszaka ellopták az állomásról a biciklimet, érdemes ezzel a rendőrséghez fordulni? Csinálnak egyáltalán vmit az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
40 ezer Ft-os bicikli volt, de persze már nem új. Ellopták az állomásról. Tudunk vmit tenni?
2009. aug. 1. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
hát hallod kb semmi értelme ha engem kérdezel ... magadnak csinálsz plusz munkát meg veszel el időt magadtól majd esetleg ki tudja hányszor hívnak be ilyen-olyan vallomásra, eredmény pedig természetesen nem lesz, majd lezárják azzal, hpogy jön egy meszűntető határozat mert úgyse tudnak mit kezdeni
2009. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jelentsd,én is úgy voltam vele minek,aztán csak szóltam és két hét múlva lekapcsoltak egy cigánygyereket vagy ötven bicó volt nála köztük az enyém is.Hátha szerencséd lesz,meg aztán a 40 ezer pénz már nem szabálysértés így muszáj vele foglalkozniuk!
2009. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Melyik állomásról vitték el?
2009. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egy kis faluból... de kb. 4 falu ott száll fel
2009. aug. 1. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
én mikor bejelentettem kiröhögtek és azt mondták lopjak másikat!parasztok...
2009. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja...


Kb annyi fog történni hogy felveszik a bejelentésed, 2 hét mulva meg kapsz egy szürke boritékot hogy a nyomozást megszüntették és az ügyet lezárták..

2009. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velünk is kb ez történt,mint amit az előző leírt,csak még kérdezték az alvázszámot is...

Naná,hogy nem tudtam,mondtam,az rajt maradt a biciklin!

2009. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit,csak ha veszel újat de ha igazoltatáskor nem tudod megmutatni a szétmálló sajtpapírra nyomtatott "igazolványt"akkor lesz nemulass.
2009. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OFF:

Romák bicikliznek vállukon homokzsákok. Megállítja őket a rendőr.

-Mit visztek a zsákokban?

-Hát kírem álássán csak homokot.

Rendőr megnézi tényleg homok. Tovább is engedi őket. Amikor már elég távol értek a romák megszólal az egyik:

-Na látod Gazsi így kő biciklit lopni.


ON: Semmi értelme, mert a rendőrség akkor se csinálna semmit, ha össze vertek volna és úgy vitték volna el a biciklit. Ez Magyarország, ez van.

2009. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

PLáne ha cigányok(vernek meg)és veszik el tőled.Megkérdezik a rendőrök ,hogy :

-védekeztél?

-igen.

-na jó akkor rasszizmus miat öt év.

2010. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!