Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek, legyetek szívesek...

Budapestiek, legyetek szívesek segíteni! Merre induljak?

Figyelt kérdés
A Puskás Ferenc Stadiontól szeretnék Budapesten a Sztregovai út 3-ba eljutni. Az útvonaltervező valamiért a Clark Ádám térig ír nekem útvonalat. A Civil Rádióhoz mennék, ők meg vmi 19-es és 49-es villamost emlegettek (útvonaltervező meg sem említi). Nem vagyok pesti, légyszi segítsetek, merre induljak?
2011. aug. 28. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
BÉCS FELÉ!!!
2011. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt használd:

[link]

Sztregova utca!

2011. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Stadionnál felszállsz a piros metróra, elmész vele az Astoriáig.

Ott felmész a felszínre, és 47-es villamoson (amelyik Buda felé halad) elindulsz, egészen a Kalotaszeg utcáig utazol vele.

Visszasétálsz egy utcányit, és az a Sztregova utca.

2011. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak köszönöm, tényleg az volt a gond az útvonatervezőben, hogy rosszul tudtam az utca nevét:-(

A 3. válaszolónak meg nagyon-nagyon köszönöm a gyors segítséget! Nagyon kedves vagy.

Az első meg? háááát... neki én is tudnék egy irányt ajánlani. Sztem szépen kérdeztem, muszáj volt bunkó választ adni? Vagy van, aki ebben éli ki magát?

2011. aug. 28. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne is törődj vele, meg kéne értenie amit olvas ,de sajnos most is melléfogott:S

Használd a BKV útvonaltervezőt. Én pesti vagyok, de néha nekem is jól jön.

2011. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!