Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 86-os busz vonalán mostanába...

A 86-os busz vonalán mostanában láttam új buszokat! Belőlük mennyi van az országban?

Figyelt kérdés
Mert úgy láttam, nagyobbak, mint pl a fekete/piros 7-es vonalán járó buszok...nem lenne célszerű olyan új buszokat betenni oda? Igaz, hogy a 7-esek sűrűn járnak viszonylag, de reggelente olyan tömeg van, hogy 3 buszt is várnom kell, hogy ha fel szeretnék szállni rá, és nem akarom, hogy összetapossanak.... :C
2011. szept. 23. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen új busz van, az is csak tesztelésre van itt, nem a BKV-é, nemsokára kiveszik a forgalomból. Az benne a jó, hogy nem 4, hanem 5 ajtaja van, szerintem a befogadóképessége nem nagyobb, ez csak az utascserét segíti.

Állítólag azért nem a 7-esre, vagy más vonalra rakták őket, mert van bennük GPS, és így azt is ki tudják használni. (Az más kérdés, hogy az a több milliárdért kiépített rendszer mostanában megint nem működik...)


Megjegyzés: A 7-esen sokkal kisebb tömeg van szerintem, mint a 86-oson. A 86-os teljesen halálos, mert a BKV szarik sűrűbben járatni, míg a 7-es család azért csak 2 percenként jár.

2011. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a gyors 7-esre pedig nem Volvo, meg MAN kell, hanem a direkt erre a célra feljított piros Ikarus 280. Gyorsabb, és kéyelmesebb, mint a Volvok...
2011. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen én jobban szeretem pedig a régi buszokat :) mert kényelmesebbek amúgy, hiába nyikorognak...az új féle (amilyen a 7-esek vonalán jár, olyan jár felénk is) az is többször lerobbant már az autópályán XD szóval... :)

Na, 86-ossal nem utazok sűrűn, szóval ezért sajnos nem tudom mennyien utaznak rajta :D Kivülről láttam ezt az új buszt :D most már akkor mindent értek :)

köszönöm a válaszokat :)

köszönöm a válasz

2011. okt. 8. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!