Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma közlekedik az 1 es villamos?

Ma közlekedik az 1 es villamos?

Figyelt kérdés
Lágymányosi hidtól az Ajtosi dürer sorig? Mert nem is merem azt a környéket és nem szeretnék leszállni idegen helyen :D meg azt se tudnám hogy merre menjek hanem jár :D
2011. okt. 2. 10:44
 1/7 A kérdező kommentje:
ismerem*
2011. okt. 2. 10:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az 1-es mindig jár, az 1A az, ami hétvégenként nem megy. De az amúgy sem megy el a Lágymányosi hídig, így az neked semmiképp sem lenne jó.
2011. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem kösznöm :) és azt esetleg meg tudod mondani milyen az 1es vonala az ajtósi düerer sorig?:D ugy értem hogy rossz környék? :D
2011. okt. 2. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne rossz környék?

A Lágymányositól az Ajtósiig fél Budapestet átutazod körbe.

Nem kell Bp-et egy aljas fertő bűntanyának elképzelni...

Van 1-1 kerületrésze ami gázos, de átlag nagyváros semmi más...

2011. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bp-n lakom és tudom, hogy nem egy bűntanya, de vannak rossz részei és kérdezem, hogy ez a vonal azok közé tartozik e? amúgy meg belém elég sokszor kötetöttek és ezért félek ha egyedül kell mennem ráadásul most idegen helyre.. ráadásul lány vagyok szóval szerintem érthető félelmem oka :D
2011. okt. 2. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Merrefelé "kötöttek beléd"?
2011. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 10 deka farhát ***** válasza:
Az 1-es villamos egy nagyszerű társadalmi keresztmetszetet ad: a nyakkendős menedzsertől a kétkezi munkáson át a drogos csövesig mindenki megfordul rajta. És évekig jártam azzal dolgozni a fenti szakaszt is lefedő útvonalon, inkább megmosolyogtató, mint veszélyes :)
2011. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!