Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért szokták elkérni a helyi...

Miért szokták elkérni a helyi járatos buszon a sofőrök hónap elején az előző havi bérletem?

Figyelt kérdés
Miért gyűjtik őket? Valami jutalékot kapnak utánuk?
2011. okt. 9. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Én nem is tudnám odaadni ha kérnék, hiszen a munkahelyemen mindig le kell adni az előző havit, csak utána kapjuk meg a következőt.
2011. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én biztosan nem adnám oda. Megvásároltam, az enyém. Ha akarják vissza, legyen "betétdíjas", aki odaadja az előző havit (vagyis igazolja, hogy becsületesen megveszi minden hónapban, folyamatosan!), kapjon kedvezményt a bérlet árából. Elég sokba kerül.
2011. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ilyenről még nem is hallottam, hol laksz?
2011. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
azt nem is kell oda adni a sofőr bolond
2011. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szokták?! Nem szokás. Ne add neki oda!
2011. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
lehet mániás
2011. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
apukám a volánnál dolgozott, ö visszakapta az én bérletem árát. meg volt egy bácsi aki mindig kéregette mások lejárt bérletét, gondolom kapott érte pénzt. ne buszon vedd a bérleted a továbbiakban, mondd h nincs nálad, és szolj mkinek h nehogy odaadják... ez melyik volántársaság?
2011. okt. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bérlethamisításos buliban van benne, és gyűjti az alapanyagot.
2011. okt. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőlem csak egyszer kérték el 6 év alatt. Még akkor amikor iskolába jártam és a sofőröm elkérte a régit, hogy mire volt ez jó én sem tudom de nem érdekelt mert úgy is kidobtam volna.
2011. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!