Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tömegközlekedéssel mennyi idő...

Tömegközlekedéssel mennyi idő lenne Szigethalomtól Vácig?

Figyelt kérdés

Szóval 8.os vagyok és találtam egy lótartós/tenyésztős iskolát (nagyon szeretem a lovakat) és csak Vácon és Pécelen van, de a Váci jobban tetszik. Na a lényeg az, hogy koleszbe kéne mennem valszeg, de kíváncsi vagyok, hogy tömegközlekedéssel mennék, mennyi idő. A google térképem kocsival megmutatta, hogy 1 óra 13 perc, de a tömegközt nem tudom behozni. Megnéznétek nekem? Nagyon hálás lennék.


13 L


2011. okt. 14. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az [link] oldalt, pontos címmel. Én csak a két települést írtam be, úgy 2 óra 50 perc lett csak az odaút.
2011. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szigethalomtól juss el a Nyugatiig és onnan vonat.
2011. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Messze van napi ingázásra!


Szigethalom-Csepel busz, HÉV, villamos (4/6), vonat vagy Szigethalom Boráros tér HÉV, villamos (2), villamos (4/6), vonat.

Mindkettő elég hosszadalmas ahhoz, hogy naponta ingázzál.

2011. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uf... nagyon rossz, hogy tömeg közzel ilyen messze van. Nem szeretnék koleszos lenni, mert anyumék tavasszal vennének saját lovat, amit nagyon szeretnék, de anyum mondta, hogy ha koleszos leszek, akkor nem vesznek... :( am.. amit kinéztem sulit, ott van istálló is meg minden. Szerintetek lelehetne beszélni, hogy az istállóba mint bértartás, lehet oda vinni a lovat?
2011. okt. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!