Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az M0-ás mellé kell egy...

Az M0-ás mellé kell egy hotelbe mennem és hévvel mennék. A ráckeveivel. Hotel Gastland M0 a neve és azt akarom kérdezni, hogy hol érdemes leszállnom? Még harasztiban? Mert az közelebb van ha jól láttam az M0-hoz. Tovább is van.

Figyelt kérdés
A vonaton kell megvenni, vagy van a megállóba pénztár is?Gondolom a 10km-es jegy elég hozzá,azt plusszba kell a 320 mellé?
2011. okt. 18. 15:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Nincs közelebb a csepeli hévvel?
2011. okt. 18. 15:55
 2/6 MarySue válasza:
Csepeli hév jóval a városhatáron belül rak le, közel sincs az m0-áshoz.
2011. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor mit javasolsz?Igen láttam,hogy jóval beljebb rak le,de ha onnan lenne busz esetleg úgy is jó lenne.:)
2011. okt. 18. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
A ráckevei hévet felejtsd el, az nagyon messze van onnan. Csepelről a 673, 674, 675, 676-os Volánbuszok valamelyikével kell menni az Autópálya Mérnökség megállóig.
2011. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.:)a ráckeveit mondták de az nekem is furcsa volt.Így már értem.:)
2011. okt. 18. 16:50
 6/6 anonim válasza:
Látom, hogy régi a kérdés, de végül megoldódott a megközelítés? Érdekelne , hogy a volán megállótól, hogyan lehet elsétálni, mert végig az autópályán eléggé veszélyesnek tűnik.
2021. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!