Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Segítsetek kérlek! Holnap...

Segítsetek kérlek! Holnap tényleg lesz vasutas sztrájk?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor hogyan tudnèk eljutni Sàtoraljaùjhelyböl Budapestre?nagyon fontos!èrdemleges infot a neten nem igazàn talàltam, pedig kerestem:(
2009. máj. 7. 09:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%
Ez engem is érdekel. Úgy hallottam pénteken lesz, de fogalmam sincs meddig tart. :(
2009. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hmm,tiszta ideg vagyok emiatt.inkàbb örülnènek,hogy van melojuk ès kussolnànak.pfff
2009. máj. 7. 09:46
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Pénteken 00.00 órától du 18 óráig.Mindenképp figyeljétek a híreket tv-ben rádióban neten
2009. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha tudsz, akkor utazz inkább a mai napon.

Mindenesetre érdeklődj a helyi buszpályaudvaron, hogy lesz-e valami mentesítő járat, vasutas sztrájk alatt szoktak csinálni.

2009. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

"inkàbb örülnènek,hogy van melojuk ès kussolnànak"


Látszik hogy fogalmad sincs arról miért teszik ezt. Így is birka a magyar, még ezt is elvennéd tőlük?

2009. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Sok vasutas ismerősöm van.Csak a FIDESZ-pártiak akarnak sztrájkolni,a többiek nem,különösen most,mert ez csak a politikáról szól.A vasutasok között olyan pletyka járja,hogy OV.megigérte Gaskónak,hogy Ő lesz majd a MÁV vezérigazgatója.Eddig is csak kevesen sztárjkoltak,de elég egy ember,és leáll a vonalon a közlekedés.Az egész sztrájkosdi ma már nem arról szól,amiről kellene,hanem csupán zavartkeltes és porhintés,politikai célokból.Sajnos az utazóközönség issza meg a levét.
2009. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

A 11.31-es nek van igaza.

Én a Máv- nál dolgozom,most volt sz.sz.ti választás.és biztos mondd valamit,hogy a vdszsz nem került be a választott küldöttek közé....Vajon miért???

Akik a sztrájk mellett vannak mindd a gaskó "hívői"aki meg nem az nam is sztrájkol....!!!

2009. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem azt mondták, hogy nem határozatlan idejű, tehát véget ér a meghirdetett időpontban.

06-40/49 49 49 kÉSZSÉGGEL FELVILÁGOSÍT, HOGY MI AZ AMI JÁR, VONAT.

[link]

Sátoraljaújhely, vasútállomás Nyíregyháza, autóbusz állomás 5:35 7:30 1:55 0:40

Munkanapokon

1/2 Nyíregyháza, autóbusz állomás Budapest, Stadion aut. pu. 8:10 11:50 3:40

a hetek utolsó munkanapján közlekedik

2/1 Sátoraljaújhely, vasútállomás Nyíregyháza, autóbusz állomás 15:50 17:45 1:55 12:20

Naponta

2/2 Nyíregyháza, autóbusz állomás Budapest, Stadion aut. pu. 6:05 9:45 3:40

munkanapokon

3/1 Sátoraljaújhely, vasútállomás Miskolc, autóbusz állomás 6:00 8:40 2:40

munkanapokon

3/2 Miskolc, autóbusz állomás Ózd, autóbusz állomás 9:30 11:00 1:30

munkaszüneti napok kivételével naponta

3/3 Ózd, autóbusz állomás Budapest, Stadion aut. pu. 11:45 14:35

2009. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez lehet hog ynem sikerült de a volán/menetrendek/országoson megtudod.
2009. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

nformációk a VDSzSz Szolidaritás által május 8-ra meghirdetett vasúti sztrájkról


Tisztelt Utasunk!


A 2009. május 8-i a VDSzSz Szolidaritás által meghirdetett sztrájk alatt itt találhatja meg a vonatközlekedésre vonatkozó aktuális információkat.


Előzetes tájékoztatásként hasznos információk.


A sztrájkkal kapcsolatos gyakori kérdések és válaszok megtekintéséhez, kérjük, kattintson ide.

[link]


A Volán Társaságok járatai a vasúti bérlettel megegyező viszonylatban vehetők igénybe. A vasúti bérletekkel igénybe vehető járatok listája itt érhető el.


A Személyszállító Vasúttársaság bizonyos viszonylatokban vonatpótló buszokat közlekedtet, ezek pontos menetrendje ide kattintva érhető el.

[link]


Május 8-án pénteken 10.00 és 12.00 óra között sztrájk lesz a GYSEV vonalain is. Bővebb információkat itt olvashat.

[link]

2009. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!