Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a BKV-s buszokon, villamoso...

Ha a BKV-s buszokon, villamosokon nem működik a jegylyukasztó, és "szűzen" marad a jegyem, akkor bliccelek, vagy pedig nem az én hibám, hogy nem jó a jegylyukasztó, és ne is foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem a te hibád. Ha jönnek az ellenőrök, akkor látni fogják, hogy nem műkődik, tehát nem büntethetnek meg.
2011. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

őszintén szólva általában leszarják, hogy működött-e vagy sem, megpróbálnak megnyúzni az ellenőrök így is, úgy is. egyszer metróban (déli) egyik gép sem működött, végülis megszánt az egyik ellenőr és ráírta a saját ellenőrszámát a jegyemre, hogy ha meg kell mutatni, mutogassam, hogy az ő volt, aki ráírta. azt nem tudom, mi lett volna, ha máshol is ellenőriznek, kifelé menet, mit szóltak volna ehhez.

hááát nem tudom. lehet, hogy akadnak kedvesebb ellenőrök, akik elfogadják, hogy nem működött a gép... nem tudom

2011. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg keresned kellene egy működőképes jegykezelő készüléket, mind nem szokott rossz lenni. Mondjuk én 30 éve nem költök a BKV-ra.
2011. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!