Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tehet ilyet egy buszsofőr?...

Tehet ilyet egy buszsofőr? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

A barátomat,akinek ideiglenes diákigazolványa van,nem engedte fel diákjeggyel utazni,azt mondta neki,hogy az az ideiglenes papír már nem érvényes.Hazajöttünk,felhívtuk a sulija titkárságát,és ott meg azt mondták,hogy elkellett volna fogadnia,mert ez addig érvényes,ameddig az eredeti diáki nem lesz kész.

Hova írjunk,melyik rendőrkapitányságra feljelentést ezután?

Oda ahol van a Stadionok,abba a kerületbe,vagy ahol mi lakunk? Természetesen nem mi,kiskorúak jelentenénk fel,hanem a szülő.


2011. nov. 25. 17:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
rendőrségnek mi köze van hozzá? A BKV-nak kell írni...
2011. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ha a Stadionokhoz mentetek szerintem nem is BKV,hanem az Volánbusz lehetett.Ott tegyetek panaszt,ahol nem engedték felszállni.
2011. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

nem is mondtam h BKV...ha a stadionoknál szállunk fel,egyértelmű h volán...legalábbis nekem...

ott helyben tegyünk panaszt?? de azon belül hol kell ezeket intézni?

2011. nov. 25. 18:10
 4/31 anonim ***** válasza:
73%

Ezek a mai fiatalok nagyon tudják, hogy mik a jogaik azt viszont kevésbé, hogy mik a kötelezettségeik.


Én apám anno azt mondta volna, hogy "nem árt egy kis séta fiam". Aztán leb.szott volna, hogy miért nem voltam annyira talpraesett, hogy nem tudtam magam feldumálni valahogy a buszra.

2011. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

biztos jól jött volna 120km séta jah :S:S

na tudja vki h hol kell panaszt tenni a stadionokon belül?

2011. nov. 25. 18:19
 6/31 anonim válasza:

Most mit kell betrollolni? Kit érdekel, mit mondott apád. Ha nem tudsz segíteni, inkább tartsd meg magadnak a véleményed.


Amúgy: Nyilván ott teszel bejelentést, ahol az eset történt, persze volánnál. Valószínűleg fogalma se volt róla, hogy mire jó az a papír...

2011. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

azt mondta a sofőr h csak 15-éig fogadta el,utánna meg nagyon durván mondta neki h szálljon le a buszról

idézem : takarodj le de gyorsan

hol kell bejelentenünk a panaszt_?

2011. nov. 25. 18:22
 8/31 anonim ***** válasza:
És a sofőr úgy fog tagadni,mint a sicc.Sose látott titeket,sőt ott se volt,meg nem is arra,és nem is akkor.
2011. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:

Ügyfélszolgálat

H-1091 Budapest, Üllői út 131.

Információs vonal: +36 1 382-0888 (H-P: 8. 00-16. 00)

Ügyfélszolgálati vonal: +36 1 219-8079 (H-P: 8. 00-16. 00)

E-mail: info@volanbusz. hu

2011. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
30%
Kis takony gyerek. Nem engedtek fel a buszra diákjeggyel? Micsoda nagy pofont kaptatok az élettől. Inkább sírjatok tovább anyuci szoknyája alatt.
2011. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!