Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tud esetleg valaki segíteni,...

Tud esetleg valaki segíteni, hogy BKV-nál (ha a jelentkező rendelkezik "C" kategóriás vezetői engedéllyel) támogatják-e a "D" kategória megszerzését, és a GKI képzést? Vagy a BKV-hoz nem is kell GKI képzés? Nem toom. Légyszi Help!

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ide nézz be időnként.

2011. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
O.K. Köszönöm a választ, a BKV oldalát napi rendszerességgel nézem (más ilyen témájú oldalakkal együtt), de én soha nem láttam a konkrét állásajánlatoknál olyat, ami segítene a kérdésem megválaszolásában. Régen valamilyen járaton láttam hirdetményt, amelyen asszem volt ilyen infó, de már nem emlékszem a konkrétumokra. Kérem, aki tud segíteni, szakmabeli, az írjon.
2011. dec. 7. 22:24
 3/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Most épp nincs ilyen hirdetés, utoljára a nyáron volt. Vagy vársz és figyeled az oldalt, vagy hívd fel a központi számot, vagy menj el az egyik garázsba érdeklődni.

/Egy volt BKV-s/

2011. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Köszönöm válaszod, sokat segítettél. A telefonálást a válaszod előtt magamtól elkezdtem, kaptam is egy nevet, tel számot, de egész nap nem vették fel. Mindegy, van ilyen, kb. ezer dolguk lehet a garázsban, de holnap szerintem elmegyek egy garázsba személyesen. Még egyszer köszönöm.
2011. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, de néhány éves C jogosítvány kell. 2 éves kellett, amikor én néztem.
2011. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Arról esetleg tudtok valamit, hogy szerződést kötnek-e (gondolom nem hülyék, és igen de, hogy hány éves szerződést kötnek)? Mert, hát addig is van az ember fiának munkája, ami a mai időkben.... És a GKI képzés? Köszönöm.
2011. dec. 9. 11:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Trolinál a TR jogsira 2 évet kell aláírni. Femondhatod de arányosan ki kell fizetned
2011. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igen, buszra is 2 év!

Kelenföldi garázs a legjobb!:)

2011. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Kelenföldi garázsnál érdeklődök.
2011. dec. 13. 22:19
 10/15 anonim ***** válasza:

A BKV hoz is kell ugyan ugy a GKI képzés!

Tehát a jogszabály ugy van akik a D kategóriát 2008 szeptember 9. uán szerezték meg kötelező a GKI képzés!


Akik 2008 szepmetmeb 9 elött annak csak alap képzés kell de majd 2013 tól.. tehát nekem is szerencsém van mert nincs GKI m majd 2013 ba kell..


A BKV nem finanszirozza a GKI t ugy tudom nekik kész járművezetők kellenek!

A D kategóriás képzésre ha mész akkor arra vigyázz hogy az a jogsi csak autómatára lesz jó!


A 75 ös korlátozást beleütik csak autómata váltós buszt vezethetsz vele, tehát így a volánhoz sem mehetsz!


Meg van nekem is a TR kategória 2 év volt ki léptem annó valami 50 ezret kelett vissza fizetnem!


Kelenföldre ne menj a legsz@rabb garázs ami csak létezik..

Ők adják a vári vonalakat is esnek szét a buszok! Némelyiket csak a reklám tartja össze!


Szerintem menj trolivezetőnek!

Oda elég a B jogsi előny a C meg egy szakmunkás bizi kell és ennyi!


Jobban is keresel vele, és nem tudnak szívatni, hogy most ezt pótold azt potóld van 15 trolivonal azt megtanulod és ennyi! :)


Amikor BKV ztam a trolinál nem is tudták hogy van D kategóriám, be sem üttetem a jogsiba a vizsgaigazolást sem adtam le!


Amikor kiléptem a cégtől akkor üttettem be a D jogsit..

Nem hiányzott a csesztetésük..


A Troligarázs ad csuklós buszokat is és szoló buszokat is.. Buszra nem mennék a troli az nyugisabb.. jóval és pénzbe is jobb..


Annó startszám volt nem óra bér de lehet hogy mostmár ők is órabérbe vannak ki tudja..


Szerintem pályázz meg egy trolitanfolyamot 2-3 hónap alatt meg van laza nagyon! :)

2011. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!