Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csinálsz ha a vonaton...

Mit csinálsz ha a vonaton veled szembe ül valaki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Azt amit amúgy is szoktam.

-olvasok

-zenét hallgatok

-alszom..


Teljesen normális dolog hogy a vonaton szemben is ülnek

2011. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Biztos izgat... szunyálok tovább.
2011. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
mi?..fölképelem a marhaállatját, velem szembe mer lenni
2011. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bánomisén ***** válasza:
53%
Utazom. Ahogy akkor is, ha nem ül velem szemben senki. Számít, hogy van ott valaki, vagy sem?
2011. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én le szoktam hányni. Vegye már észre magát...
2011. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Bár ez rendkívül ritkán előforduló eset, de ha mégis megtörténne, valószínűleg pánikszereűen menekülnék.
2011. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha szimpatikusnak tartom akkor elkezdek vele beszélgetni hogy ne unatkozzak, vagy kifele nézek az ablakon, én mindég az ablak mellé ülök menet iránnyal azonosan mert különben tengeri beteg leszek, vagy ritkábban állok.
2011. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Ritka ha vonattal járok, de szerintem ugyanazt csinálnám, mint amikor a buszon mellém ül valaki. Hallgatom tovább a zenét...


Persze ha egy jó csajról van szó és nem az az első dolga, h bedugja a fülét egy fülhallgatóval és zenét kapcsol, akkor beszélgetésbe elegyedek vele.


F/29

2011. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Zenét hallgatok továbbra is.
2011. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem annyira örülök.

Nem bírom az emberek közelségét, de én sokakkal ellentétben nem tartom ezt betegesnek, sőt, inkább ezt tartom természetesebbnek az ellenkező végletnél. Amúgy is magányszeretű típus vagyok.

Ha lett volna még hely, akkor nagyon nem örülök és frusztrál, ha nem, akkor ez van. Neki is ugyanúgy joga van leülni, és ha már nincs sok hely...



Hogy mit teszek? Tovább nézek ki az ablakon és elgondolkozom mindenfélén. Néha megy a zene, de háttérzajnak, a 10%-ára figyelek csak.

Nagy ritkán olvasok. De ahhoz, hogy ne kössön le az utazás maga és a gondolataim, ahhoz egy nagyon unalmas, tetű járatnak kell lennie, ami idegesítő.


Ez nemcsak vonatra igaz, villamosra és buszra is, az 5 perces utazástól a kétórásig.

Két óra felett azért nekem is le kell kötnöm magam. Meg olyan utakra csoportosan szoktam menni, akkor ismerős ül velem szembe, akivel beszélgetek. :)

2011. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!