Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van itt aki most végez/végzett...

Van itt aki most végez/végzett MÁV jegyvizsgálóként? Lenne pár kérdésem ezzel szakmával kapcsolatba!

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Bocs de ez egy vicc, ez egy betanitott munka ami nem szól semmiről se, csakhogy éppen jókor, jó helyen gazsulálj.
2011. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Első, ha valamire nincs elég rálátásod, jó lenne, ha nem pofáznál bele. Nem vagyok ugyan jegyvizsgáló, de azt tudom, hogy sok ismeretet kell megtanulniuk, mind a forgalom, mind egyéb vasúti ismeretek terén.


Ez nem egyenlő az ELLENŐR szakmával, az más! Jegyvizsgáló != BKV-ellenőr!

2011. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Így van a második jól beszél.

A betanított munkás a gyárban dolgozik a szalag meleltt megmondják neki, hogy nyomja meg a nagy gombot és nyomogatja. Egy adott munkára betanítják és azt végzi.


A jegyvizsgálók 6 hónapos tanfolyamon sajátítják el a kereskedelmi, forgalmi műszaki ismereteket. Azért egy 6 hónapos tanfolyamot végzett kollégát betanított munkásozni alapfokú insmeretek és intelligencia hiányára vall.

2011. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] ezt érdemes lenne minden jegyvizsgálónak megnézni... "az utas vendég!"
2011. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-2 utasnak is lenne mit mutatni illemből viselkedéstanból.


Tudod az utas vendég, ahogyan az étteremben is vendég aki betér, de ott sem tűrik el, hogy az asztalra köpj, lábad feltedd az asztalra. És ha nem tetszik valami ordítsál, lökdösd a pincért, csak azért mert vendég vagy.

Van egy határ amit mindkét oldalnak tiszteletben kellene tartania.

2011. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én forgalmista vagyok!
2011. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne,már többször jelentkeztem de semmi válasz.Lehet szinte bárhol,úgyis el akarok költözni onnan ahol most lakom.
2011. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!