Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha elkapnak bliccelésért és...

Ha elkapnak bliccelésért és kifizetted már a büntetést akkor ezt a nyilvántartást bárki lekérheti a személyimhez?

Figyelt kérdés
Tulajdonképp az lenne a kérdésem, hogy mivel 16 éves vagyok anyukám megtudhatja-e ezt vhonnan illetve, h később munkahelyre való jelentkezéskor utánajárhatnak-e ennek...
2012. jan. 8. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Jujj! Kb nekem is ilyen problémám volt 15-16 éves koromban... de még 1995-ben! :-)


Semmi köze ennek a személyihez. Erkölcsi bizonyítványhoz sem. Munkahelyhez meg pláne nem. Nem lesz ebből baj.


Ha helyszínen fizetted ki a büntetést, akkor főleg nincs baj. De ha utólag mentél be kifizetni, akkor is miután kifizetted, már nem lehet baj belőle.


Egy kivétel, az anyukád... Ha a BKV postán küld ki csekket mondjuk... Vagy ha a kifizetés tényéről küld levélben egy nyugtát, hogy rendezve van... Akkor ha anyukád nézi át a postát, akkor bibí van. Na én így buktam le otthon 1995-ben.

Sajnos most nem tudom, hogy van-e postán papírozás...

2012. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi postázás. Bemész befizeted és fellélegzel. Csak a befizetést igazoló papírt nagyon gondosan tedd el!! Mert ha 5 év után úgy gondolják mégsem fizetted be, legyne mit lobogtatni hogy hahó én befizettem ám!
2012. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(Na igen, ez a befizetést igazoló papír az, amit hajdanán még postán küldtek. De akkor neked mákod van, ha már nem így küldik! :-)) NA akkor csak azt rejtsd jól el anyud elől!
2012. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Már csak 1 kérdésem lenne! Biztos akkor, h nem küldenek ki semmit arról, h befizettem?

2012. jan. 8. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem küldtek semmit amikor ilyen esetem volt pár éve. Szerintem nem küldenek már, minek küldjenek?
2012. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jogos :)
2012. jan. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!