Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma Kaptam a buszon egy pótdíj...

Ma Kaptam a buszon egy pótdíj befizetéséről szóló csekket, mert nem volt érvényesítve a diákom, azóta már érvényesítve lett délután, mit tudok tenni, hogy ne kelljen kifizetni a bírságot?

Figyelt kérdés

2012. jan. 9. 19:34
 1/9 A kérdező kommentje:
hol kellene bemutatnom a diákig. érvényességét,hogy ne kelljen fizetni?
2012. jan. 9. 19:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha BKV, akkor Akácfa utca.
2012. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha bemutatom nem kell fikizetni??
2012. jan. 9. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
de ki kell fizetni, ha bemutatod akkor is!
2012. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fizeted be. Ennyi. Nem lesz semmi következménye. Kapsz időnként egy felszólítást, amit kidobsz. Nem tudnak semmit csinálni veled. Velem már 22 éve nem tudnak mit kezdeni. Én azóta nem fizetek, mert nincs egálban a viteldíj a szolgáltatással. És ne gyertek avval, hogy többek között miattam megy ilyen szarul a BKV, mert ha egy bliccelő sem lenne, akkor is ilyen helyzetben lenne a BKV a vezetőink miatt.
2012. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a bankkártyáról nem vonják le az összeget?
2012. jan. 10. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj be holnap, és fizesd ki, mert ilyenkor, ha nem blicceltél, csak technikai hiba volt, akkor a 6 vagy 8 ezer forintos büntetés helyett esetleg az olcsóbb bérletbemutatási díjat fogják kiszámlázni!
2012. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
először is hány éves vagy? 14 elmultál vagy nem?
2012. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nah 18
2012. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!