Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy vezető jegyvizsgáló a...

Egy vezető jegyvizsgáló a mávhoz ebben az esetben is visszamehet?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek megszűnt a mávnál a munkahelye, vezető jegyvizsgáló volt, s azt állítja, hogy nem mehet vissza a mávhoz, legközelebb csak 5 év múlva dolgozhat a mávnál. Semmilyen konkurenciához nem mehet dolgozni, se a bkv-hoz, se a tiszántúli mávhoz. Igaz ez...?

2012. jan. 21. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a tiszántúli MÁV?
2012. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint úgy akartam írni, hogy a tiszántúli vonalakra, pl Szolnok stb...
2012. jan. 21. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen a BKV és a MÁV egymás seggét nyalja.
2012. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószinűleg azért nem mehet vissza, mert leépítették, és végkielégítést kapott!

Hozzánk se vették vissza azokat,akik végkielégítéssel mentek el, pedig ez nem a MÁV.

2012. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi! S ha a papírjain nem szerepelt a végkielégités szó sem? Csak annyi szerepelt a papírján, hogy a munkavállaló kezdeményezésére szüntették meg az állást, pedig 2006-tól egészen 2011-ig ott dolgozott a mávnál, viszont lehet akkor valami történhetett ott vele, csak nem akarta nekem elmondani, mert hallottam olyankor is van amikor azt írják bele, hogy a munkavállaló kezdeményezésére történt, amikor mégis a munkáltató kezdeményezi az elbocsátást, de ezt már nem tudhatjuk meg, gondolom illetlenség lenne így mások ügyei után kutakodnom, csak azért bátorkodtam itt feltenni névtelenül ezt a kérdést...
2012. jan. 25. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!