Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vettem egy Volán bérletet....

Vettem egy Volán bérletet. Bérletigazolványt is kellet csináltatni. Ki kellet tölteni egy papírt és kellet adni egy képet magamról. A képet elvették és a papír egy másik példányát. Kaptam egy papír igazolványt. Majd megkapom a sárga kártyát levélben?

Figyelt kérdés
Mert címet is kellet megadni. KÖszi!
2012. febr. 8. 17:20
 1/4 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

Hol vetted a bérleted? melyik volánnál? cimet nem szoktak kérni, max annyit hogy hol szállsz le ill. le.

üdv.

2012. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tőlem is kértek címet, de nem küldték ki hanem úgy emlékszem, hogy 2 hét után kellett visszamenni a kapott papírral érdeklődni, hogy elkészült-e vagy sem.
2012. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Borsod volán. De ez helyi(Kazincbarcika)
2012. febr. 8. 22:00
 4/4 Tubarózsa ***** válasza:

Értem. sajnos azt a volánt annyira nem ismerem. mert mifelénk (volánbusz) csak kéred a bérletet és kb 2perc alatt kész is. /képet lehet kell adni, de ugytudom az újfajtához már nem kell, címet megvégképp nem kérnek./

azért remélem sikerül megoldani.:)

üdv.

2012. febr. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!