Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bérlethez mennyibe kerül a...

Bérlethez mennyibe kerül a fényképes igazolvány? Mi kell a kisgyerekes bérlethez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 11:15
 1/3 anonim válasza:

Szia!

255,- Ft. az igazolvány + 50,- FT a tok = 305,- Ft. Én kb 1 hónapja csináltattam meg a kisgyerekes bérlethez, mert a klasszikus felnőtt nem jó hozzá.


A kisgyerekes bérlethez kell budapesti állandó v. ideiglenes lakcím (lakcímkártyád igazolja), valamint egy igazolás a MÁK-tól, hogy Tgys, Gyed, GYes, v GYet folyósítása alatt állsz.

Én email-ben kértem, 2 hét alatt küldték az igazolást (1 hét a postai út volt).

Az igazolás nélkül nem csinálják meg a bérletigazolványt, mert minden adatot berögzítenek róla. Az igazolást vissza kell kapnod, mert az alapján vagy jogosult a kisgyerekes bérletet megvenni.


Itt a MÁK elérhetősége:

[link]

2012. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :-)
2012. márc. 2. 15:17
 3/3 darujev ***** válasza:
Az első jól leírta, picit kekeckedek csak, bár a lényegen nem változtat. A bérletigazolványok 250 forintba kerülnek (általános, nyugdíjas és a kisgyerekes is) és a tok 55 :) Az 55 forintos tok elég vacak minőségű, van 190 ért egy talán tartósabb fajta, de azt se ajánlanám. Inkább valami papírboltban, vagy valami hiper írószer osztályán néznék tokot, ha szükség van rá.
2012. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!