Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 28-as villamoson bemondják...

A 28-as villamoson bemondják a megállókat?

Figyelt kérdés

Van utastájékoztató, vagy pedig a sofőr aktuális kénye-kedvétől függ, hogy éppen bemondja-e az állomásokat, vagy sem?. Még nem utaztam ezen a járaton. Holnap lenne egy utam, habár az Újköztemető már majdnem a végállomás, de ott sem mindegy, hogy hol szállok le. A főbejáratnál lenne a legjobb. Az pedig, ugye, a Kozma utcából nyílik.

Előre is köszönöm a választ!



2012. márc. 20. 22:32
 1/6 anonim válasza:
elvileg minden járatra ki van rakva egy tábla, amin fel vannak tüntetve a megállók. és még egy tipp: fokozottan ügyelj az értékeidre..
2012. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallottam hírét, hogy nem állapot, ami ezen a villamoson van. De csak nincs tele nonstop csövesekkel. Sajnos nem spórolhatom meg ezt az utat. Köszönöm a tanácsot, figyelek majd. De most már tényleg be vagyok tojva, hogy mi vár majd rám.
2012. márc. 20. 22:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenesetre, valami bitangpusztulatosan fostos spray-t belökök a hátizsákomba, mielőtt útnak indulok kényelmes otthonomból.
2012. márc. 20. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég szennyes az a villamos, meg a környék is...

Nézd meg neten ahol felszállsz onnantól hány megállót kell menned, és számold...

Nem mindig mondja be...

2012. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kanyar a temető előtt, meg aluljáró is van ott!

Meg ott száll le, szinte mindenki, akinek nincs pajesza. :)

Ugyanis utána már csak temető másik kapuja és az izraelita temető következik.

2012. márc. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, ma sikeresen megjártam a temetőt a 28-as villamossal. Bár sok rosszat mondtatok a járatról, én ezt nem teljesen tapasztaltam. A temető felé olyan villamoson utaztam, amin volt digitális kijelző, és mindig kiírta a megállókat. És a sofőr is bemondta a következő megállót, kis híján mindet. Helyem is volt, hányásnyomokat, hugyozásnyomokat, szemetet nem láttam, pedig éberen figyeltem. Volt néhány cigány, de a 3 fős banda már a Teleki téren leszállt. Félúton egy ellenőr asszony is lecsapott az utasokra. Visszaúton meg szinte nem is volt cigány abban a kocsiban, amiben én voltam, hanem főleg öreg mamám és papák. Lehet, hogy csak nekem sikerült éppen kifognom egy szerencsés járatot, 10 óra előtt indultam. Mindenesetre amit kerestem a temetőben, megtaláltam, és nem tervezek újabb utat arrafelé.. :)
2012. márc. 21. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!