Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet valami gond abból, ha a...

Lehet valami gond abból, ha a barátommal poénból "véletlenül" továbbmegyünk a metróval, amikor megy a garázsba? Ha valakinek van ilyen "élménye", kérem, írjon!

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, tudjátok, fiatalság, bolondság:D De van olyan ilyenkor, h le***sz az ellenőr? Esetleg telefonál a szüleinknek, megbüntet, ilyesmi? Egyébként a metró úgy tudom, hogy utána nem sokkal kijön onnan, szóval attól nem tartok, hogy ott ragadunk.
2009. jún. 17. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha pl Kőbánya Kispesten mentem tovább, akkor nem lesz bajotok, max ha a metróvezető meglát akkor lebasz titeket, ugyanis ott beáll a metró és viszagyagol a szerelvény egyik végéből a másikig aztán jön a következő kör. Persze más a helyzet akkor ha a szerelvény éppen szervízbe menne, de nem lesz túl nagy baj, hajléktalanok is gyakran választják a szórakozás ezen formáját, bár ők inkább elalszanak :D
2009. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mi történne? :-)

Bár elég nehéz ott észrevétlenül elbújni ...

Na igen, fiatalság bolondság, de ne aggódjatok, semmilyen bűncsleekményt nem követtek el ezzel. Ha minden fiatal inkább metrózna a verekedés meg rablások helyett, nem is lenne itt semmi baj ...

2009. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem lehet! Jön vissza a metró a következő körre. Ha akkor van műszakváltás max. várni kell 10-15 percet. Leszállít a vezető vagy ha nem biztonságos a kiszállás és visszasétáltatás, akkor nem szállít le csak megdorgál! A szüleidnek tuti nem szól, nem is készít jegyzőkönyvet és senkinek nem szól.

Tessék ártatlanul és tudatlanul nézni, elnézést kérni és sűrűn pislogni! :)

2009. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gáz nem lesz ha fennt maradtok. Némelyik vezetőt baromira nem érdekli hogy fenntmaradtál. Maximom jót röhög magában.

Viszont ha a kocsiszínbe áll ki a metro akkor kiszállítanak mert végig nézik a biztonsági őrök a kocsikat

2009. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Netes beszámoló szerint valaki egy éjjel egy buli után hajnalban elaludt a metrón, és mindkét végállomáson sikerült átutaznia (M3). Ennyit az ellenőrzésről. Bár régebben láttam olyant, hogy a végállomáson minden kocsiba benéztek, de szerintem ma már nem mindig teszik ezt meg.
2009. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük a végállomásokat!


Örs: Itt azonos a felszállóval. Ha onnan garázsmenet van, akkor átnézik a vonatot.


Déli: Mivel itt nincs hely tárolásra, csak rendkívüli esetben marad bent az alagútban a szerelvény, így itt gyakorlatilag veszélytelen lehet a dolog. Bár az alagútban a vezető végigmegy a szerelvény mellett így észre fog venni.


Újpest: Itt van hosszú kihúzóvágány, ha jól tudom, így elvileg előfordulhat, hogy a szerelvény félreáll.


Köki: Na itt a szerelvény kijárhat a telepre, de ha kijár, akkor egész biztosan végignézik, tehát valószínűleg észrevesznek.

2009. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egyébként konkrétan a Déli pu.-ra gondoltunk, az Örs Vezérnek pl. nincs sok értelme...

A Déli igazából azért érdekel minket, mert kíváncsiak vagyunk, h egész pontosan hova megy az a metró, amikor "ott" bekanyarodik... :D:D

Egyébként a másik, ami érdekelne: mi az a sok oldaljárat a metróalagutakban? Tudom,

hogy sok az óvóhely és raktár, de gyakran látok olyat, h pl. mielőtt megáll a metró,

az alagútban van keresztben egy összekötő folyósó, ahol ugyanúgy lehet látni, hogy elhúz

a másik szerelvény. Ezekre mi szükség van?

2009. jún. 18. 09:44
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
ezen már én is gondolkoztam...tök izgis,én is megnézném egyszer...mármint az alagút végét is meg az oldaljáratokat is...:))
2009. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem metrón történt, hanem villamoson, rossz villamosra szállta, ami egy darabig azon a vonalon megy, amerre én szeretnék menni, nem figyeltem, olvastam vagy nemtom, aztán egyszer csak felnézek, látom, hogy még nem érkeztem meg, de áll a villamos, olvasok tovább, gondoltam, hogy nem mehetek túl, mert a végállomásra megyek, még párszor felnézek, még mindig ugyanott vagyok, hamarosan leesett, hogy a végállomáson vagyok, csak nem azon ahova menni akartam, ajtók zárva, vezető sehol, nagyon megijedtem, de végül megjött a vezető, nem b***ott le, csak röhögött. Szóval nem hiszem, hogy bajotok lenne belőle, ha megcsinálnátok.
2009. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Összekötő alagút. Az Astoriánál van ilyen az állomáson belül. Gondolom azért, mert ott nem középen, hanem a végén van a kijárat, így biztonsági és utaskényelmi okokból csináltak ilyent.

Alagútban is lehet ilyen, bár nemigazán tudom, hogy hol, és nem tudom a pontos okát sem.

2009. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!