Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 105-ösön milyen gyakoriak az...

105-ösön milyen gyakoriak az ellenőrök?

Figyelt kérdés
Elsősorban Angyalföld-Belváros viszonylat érdekel.

2012. ápr. 24. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon. Az állandóan ellenőrzött kisföldalatti felszíni alternatívája, így sok a potenciális nem fizető utas.


Egy jó szándékú megjegyzés: jobban jársz, ha bérletet veszel, mert a romló finanszírozási feltételek miatt egyre jobban szorongatják a nem fizető utasok tökeit és már ha egyszer elkapnak egy hónapban, akkor is majdnem ott vagy mintha bérletet vettél volna. Ezen kívül nyugodtan utazhatsz és paraszt sem vagy azokkal szemben, akik becsületesen fizetnek.

2012. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az nagy baj :(
2012. ápr. 24. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul alvállalkozós részben, ami így "luxusviszonylatnak" számít, így még ez is rá tesz egy lapáttal. Ne arra játsszál, hogy lesznek-nem lesznek ellenőrök, ez egy szolgáltatás, amiért fizetni kell...


Kérdésedre: Még a legkülvárosibb és legelhagyatottabb viszonylaton is találkoztam már ellenőrrel, annak idején sokat utaztam 105-össel, hát, volt hogy két hétig naponta volt, de olyan is, hogy két hónapig nem láttam egyet sem.

Átlagban heti 1-2.

2012. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy látszik maradok a biciklinél
2012. ápr. 25. 06:32
 5/8 anonim ***** válasza:
veszel jegyet ha jönn érvényesited ha nem ingyen utaztál:)
2012. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én vidéki vagyok, én is ezt csináltam idáig. amíg nem jön ellenőr, nem érvényesítem. ha megkérdezi, mikor szálltál fel, mondod, előző megállóba szálltál, talán nem telt el max 1 perc, és akkor a dátum is stimmel..:D
2012. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

105-ösön vannak. Ellenőr bárhol bármikor felbukkanhat. Még a 34-es buszon is láttam, a Szolgáltatóháztól, az Újmegyeri térig jöttek, és keményen büntették is, akinek nem volt jegye. 50 utasból kb 15-t :D

5 ellenőr volt és 2 közeterületfelügyelő. A külvárosi vonalakon és a peremkerületekben ritkán van ellenőrzés, de ha van, akkor nagyon szigorú, és sok ellenőr csap le.

2012. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
105-ösön sokszor van ellenőrzés. A kisföldalattival viszonylag hosszan párhuzamosan jár, és aki nem akar fizetni a metrón, az bizony buszra száll, h hátha ott megússzák. Viszonylag hosszú útvonalat jár be, ezért akár egy menet alatt 2 ellenőr csapat is felszállhat. (Tapasztalat). Januárban a Győri útnál szállt fel 3 ellenőr, közterületfelügyelő nélkül. Pár megálló mulva néhány nemfizető utassal távoztak a járműről. Néhány megállóval később, az Operánál szállt fel 2 ellenőr és egy közterületfelügyelő.
2012. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!