Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a különbség a naponta és a...

Mi a különbség a naponta és a minden nap közlekedik között?

Figyelt kérdés
Távolsági járatoknál vettem észre, de most nem tudom, hogy 1-én megy a naponta közlekedő járat.
2012. ápr. 30. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Egyik Volán-társaságnál így írják, a másiknál meg úgy.


Ez még amúgy hagyján, de van olyan, hogy ugyanazt a megállót nevezik másképp (Bivalybasznád, bejárati út az egyiknél, a másiknál meg Bivalybasznád, elágazás) és nem adja ki valamelyiket találatként a kereső...

2012. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez egy társaságnál van... Akkor sincs semmi jelentősége?
2012. ápr. 30. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs. van még egy másik gyöngyszem, amikor kiírják ugyanarra az időpontra, hogy munkanapon, meg szabad és munkaszüneti napokon közlekedik. persze sejtem, hogy itt az lehet, hogy a két busz nem egy helyről/helyre megy, csak ugyanabban az időpontban.
2012. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi!!!
2012. ápr. 30. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik ez a gyökér cég? :) Ez tényleg arra jó csak, hogy a kevésbé rutinos utasokat megzavarja. Aztán ha valaki netán még nem is ért magyarul, csak Google Fordítóval szenved, az meg végképp nem fogja érteni, mit értenek az alatt, hogy 'daily' és mit az alatt, hogy 'every day'...
2012. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!