Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Salzburgig akarok menni...

Salzburgig akarok menni vonattal ennek költsége kb?

Figyelt kérdés

18 éves tanuló vagyok , bécstől mennék Salzburgig meg ott még átszállnék egy kisebb településig valami Müncheni vonatra , Létezik olyan hogy diákjegy? Magyar diákigazolvánnyal ? Ha létezik akkor mennyi kb az ára a jegynek ? ha nem akkor is valaki irjon jegy árat kérem.


sokat segitene.


2009. jún. 23. 21:51
 1/9 anonim válasza:
11%
200 ft
2009. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
intelligencia.
2009. jún. 23. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:

belföldi kedvezményeket nem igen lehet nemzetközi útra felhasználni, de nem tudom, olyan 15-20 ezerre saccolnám, de legjobb ha felhívod a máv infót vagy bemész valamelyik irodájukba


sajnálom, hogy csak ennyit segíthettem, de azért remélem valamit ért

2009. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
30 ezer ft kb
2009. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

MÁV infon megmondják biztosra, ha a menetrend kereső nem írja ki.


Egyébként qrva drága lesz, ahhoz képest, hogy "csak" vonat. Én tavaly néztem, hogy elvonatozok én, egy egyszerű hálókocsiban oda-vissza annyi lett volna, mint vagy repülőjeggyel, vagy egy utazási iroda odaszállít és még szállást is ad egy pár napra ugyanazért az összegért, ami vonattal, csak az út. Pedig szívesen vonatoznék, de azért ne nevettessenek már, milyen drága..

2009. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


van ez az oldal , itt azt irjak h 2dik osztály 45 euro , az akkor valós lehet?

2009. jún. 23. 23:32
 7/9 A kérdező kommentje:
ez a 30k-s válaszolo ez oda vissza értendő? vagy csak oda?
2009. jún. 23. 23:32
 8/9 anonim válasza:
biztos hogy nem
2009. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most mi biztos h nem ?:) nem értem.
2009. jún. 23. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!