Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szolnokon a helyijáratos...

Szolnokon a helyijáratos buszon történt incidens miatt hol tudnék bejelentést tenni?

Figyelt kérdés
Megbüntettek, bementem az irodába kifizettem, de a buszon az irodában is kiabáltak fenyegettek. Nem tűröm az igazságtalan bánásmódot, szeretnék valahol panaszt tenni.
2012. máj. 7. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálaton...

De felesleges, bocsánatot kérni nem fog tőled senki, akkor meg minek az egész?

2012. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ügyfélszolgálatukon is kiabáltak. Nem a bocsánatkérés, de ilyen eljárással az életben nem találkoztam...
2012. máj. 7. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Megértem a felháborodásodat, de őszintén reálisan gondolj bele:

Mit vársz egy panasztól?

Panaszt teszel, míg emgírod, idegesíted magad. Ők 30 nap alatt "kivizsgálják" nekik egy vagy a sok közül, egy "bliccelő" a sok közül aki még "pattog" is.

Kapsz egy váalszlevelet, miben leírják, h meghallgatták az érintett dolgozókat (hahaha) és kivizsgálták, és nem találtak szabálytalanságot/megrótták a dolgozókat.

Aztán ennyi.


A dolgozó sem fogja utólag azt mondani, hogy üvöltözött veled.

Sajnos ez ilyen, kár is koptatni a billentyűzetet ilyenek miatt...

2012. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat. Nem vettem jegyet, felugrottam elkaptak, kifizettem a büntetést, de egy utolsó alpári csöves nem beszél így ahogy ezek nekem estek. Ha nem működtem volna együtt vagy balhézok megértem, de így (!!!) viccen kívül le voltam döbbenve.
2012. máj. 7. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:

A helyijárati szolgáltatás megrendelője Szolnokon a város önkormányzata. Ők ellenőrizhetik, hogy a Jászkun Volán Zrt., mint helyijárati szolgáltató, betartja-e a várossal kötött szolgáltatási szerződésben vállalt kötelezettségeit. Azt, hogy ez tartalmazza-e az utaspanaszok kezelésének mikéntjét, van-e bármilyen etikai kódex érvényben, leginkább ők tudják megmondani. Illetve lehet, hogy a vállalaton belül van saját etikai kódex, ez esetben igen, pontosan ahhoz az ügyfélszolgálathoz kell fordulnod, ahol kiabáltak veled.


A Jászkun Volán amúgy állami tulajdonú vállalat, így tehetsz az illetékes minisztériumnál bejelentést, de ez nem az a szint, ahol egyedi panaszokkal foglalkoznak - és őszintén szólva, tényleg nem ez a feladatuk. Ha emberek tízezreivel kiabálnának, az más lenne.

2012. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ez van ilyen az élet.

Én vasutas szakmunkás vagyok, még érettségim sincs.

De ha a cigányok rosszalkodnak a vonaton ordítozok,szitkozódok,lerúgom őket a vonatról ha nincsen jegyük.


38F

2012. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
rendőrségen,becsületsértés miatt,ha van tanúd. Vagy vigél nekik egy vödör szart és borítsd ki az ügyfélszolgálaton :D
2012. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy szolnoki e-mailre küldtem ami az önkormányzaté, de lényegtelen, már annak is örülök, ha egy valaki elfogja olvasni!
2012. máj. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!