Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek, elmennétek olyan...

Budapestiek, elmennétek olyan helyre dolgozni ami 2 óra utazásra van tőletek, pest legszélén?

Figyelt kérdés
a munka nem kiemelkedő, nagyon átlagos

2012. máj. 23. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak elmennék, el is mentem. Hónapokig jártam így diákmunkára.

A semminél jobb volt.

2012. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
6 órában igen. mert akkor úgy 10 órából megúszható.. a semminél tényleg jobb... legalább amig találsz másikat.
2012. máj. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kell a munka akkor persze amig ott dolgozok probaidőn addig keresek mást hátha találok közelebb
2012. máj. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha "belefér az időmbe", akkor lenyelném az utazgatást, igen. Akinek mondjuk gyerekért kell szaladnia munka után, az ne tegye. Vagy aki tudja magáról, hgoy nem képes lenyelni, és csak szenved tőle, és úgyis ki fog lépni, az se tegye.

Ezt mindenkinek magának kell tudnia. Én átlagos munkát vállalnék így. Álommunkát főleg, és akkor inkább költöznék. Csicskamunkát...? Most azt is vállalnék, hosszabb távra is.

2012. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

régen én laktam pest legszélén, szóval nem volt más választási lehetőségem, minthogy utazzak. 1 óra oda 1 óra vissza. tehát majdnem 12 órám elment a napból erre. volt, h 12 órát melóztam, és este hullafáradtan értem haza. mondjuk maga a meló jó volt, imádtam.

most normálisabb környéken lakom, jobb a közlekedés, pár hónapja megpályáztam egy helyet, ahova még innen is 1 órát kellett volna utaznom, már el is kezdtem kacérkodni a gondolattal, h talán ki is bírnám, mert maga a munka jó. aztán nem vettek fel, de így utólag nem is annyira bánom.


most egy elég hulladék melóm van, de csak fél órát kell utaznom, és a kollégák jó arcok.

majd ha lejár a próbaidőm körbenézek valami más állás után, amit jobban szeretnék csinálni, és a lóvé is jobb. egyelőre beérem ezzel, több mint a semmi :)

2012. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Város széléről a város szélére járok dolgozni, de mindkettő a pesti oldalon van. Mégis több mint egy óra egy irányba az út. Hozzá lehet szokni. Bár most tervezzük vidékre költözni, és ami a vicc, hogy az eljutási idő semmit nem változik! :)
2012. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon átlagos, tehát kb. 100 ezres fizetés, azért biztos, hogy nem utaznék ennyit. Bár ezt lehet azért mondom, mert nem vagyok rászorulva. Ha nagyon rá lennék, elképzelhető, de gondolj bele mondjuk átlag 12 órás munkaidő, 2 óra odajutás, 2 óra hazajutás, 16 óránál tartasz, csak aludni mész haza. Nem mennék el.
2012. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmennék,de vennék egy kismotort és egyből fele idő alatt beérnék.
2012. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!