Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Anyukák! Ti mégis hogy közleke...

Anyukák! Ti mégis hogy közlekedtek babakocsival a trolin? Metrón? Olyan vonaton ahol magas lépcső van?

Figyelt kérdés
én most voltam a gyereknapon a 18 hós babámmal és szanaszét törtem magam..sőt valakire még rá is csukták a troli ajtót..egyszerűen rémálom volt..tapasztalatok??

2012. máj. 30. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A troli gáz, de a metró elég egyszerű, oda csak szintben betolod.
2012. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Segítséget kérek: ketten már simán fel lehet rakni a babakocsit bárhova, és soha nem volt még olyan, hogy az emberek ne segítettek volna.
2012. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Babakocsival kényelmetlen, szűkek az ajtók, összenyom a tömeg, nincs hova lerakni a kocsit. Én el se tudom képzelni, hogyan oldják meg az anyukák. A hordozókendő sokkal praktikusabb tömegközlekedéshez.
2012. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én, ha kérik, mindig segítek (de ha egyértelmű, hogy kell segíteni, akkor magamtól is) és szerintem kevés az a türhő, aki külön kérésre sem teszi ezt meg.


Aztán ott vannak az alacsonypadlós járművek. Sokszor ritkán és nem a kiírt időpontban jönnek, de megoldható az utazás így is.

2012. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyedól szerintem lehetetlen ha magas a lépcső!!!!!és az olyan metrón is ahol nincs mozgólépcső!!!!
2012. jún. 1. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, én az öcsémet vittem párszor babakocsiban kb. 15 éves koromban, és simán fel tudtam rakni a lépcsőn a kocsival együtt. Mondjuk az ilyen könnyebb fajta babakocsi volt. Persze aki már a következő gyerekét várja vagy gyengébb alkatú, annak lehet hogy nem ilyen egyszerű ez.


21/L

2012. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg türelemmel, tapasztalattal és fizikai erővel kell rendelkezni, ha nem akarsz idegeskedni azon, hogy néha milyen tapintatlanok és figyelmetlenek az emberek. Ettől függetlenül (vagy pont ezért?) nekem összességében véve pozitív tapasztalatom van.


Kedves #3-as!

Van az a súly, amikor már nem tudod hordozóban, kenguruban vinni a gyermeked, mert egyszerűen nehéz a baba. Plusz bevásárlás, stb.

2013. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!