Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Tatabányáról indulok...

Ha Tatabányáról indulok vonattal, hogy jutok ki leghamarabb a ferihegyi repülőtérre?

Figyelt kérdés

Nem muszáj végig vonat,csak a leggyorsabb és a legkönnyebb utazási lehetőség érdekel.

Esetleg a taxisok mennyit kérnek valamelyik vasút állomástól?Ha itt nem,helyi taxi számot üzenetben küldene nekem valaki?

Előre is köszi a válaszokat.



2012. jún. 3. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elmész a délibe vonattal (a legtöbb Tatabányáról oda visz), onnan metróval a Deák térre, onnan metróval Kőbánya-Kispestre, majd onnan a 200E busz visz a repülőtérhez!


Vagy leszállsz Kelenföldön, ott felszállsz a 7E vagy 173E buszokra, azzal elmész Zugló vasútállomásig, ott felszállsz bármilyen Szeged/Szolnok felé közlekedő vonatra, leszállsz a Ferihegyi vasútállomásnál és onnan a 200E busszal!

2012. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

És esetleg a taxi?Vagy nagyon borsos ára van a metro jegyekhez képest?

2012. jún. 3. 21:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Akár Kelenföldről, akár a déliből, akár a keletiből nézed eléggé nagy távolság (értsd kb. 20 km) a reptér, így valsz marha drága lenne a Taxi. Egyébként összesen két BKV jegyre van szükséged a déliből menő változat esetén, mert metróról metróra átszállásnál nem kell újralyukasztani, így 640 Ft-oda kerül a pesti közlekedés.
2012. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

tehát veszek egy bkv jegyet és azzal át szállhatok?

Bocsi,csak sajnos nem értek ehhez,elég ritka ha én megyek arra,már meg sem tudom mondani mikor voltam utoljára Bpesten.

2012. jún. 3. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Leszállsz a déliben, veszel összesen két darab jegyet. Egyet lyukasztasz a déliben mielőtt lemennél a metróba, a metróról átszállsz a deákon a másik metróra (közben nem kell feljönnöd a felszínre), majd a másik metróval kimész Kőbánya-Kispestig, ahol átszállsz a 200E buszra és azon lyukasztod ki a másikat.
2012. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja ás még 1.

És a buszjegy?Arra a buszon tudok venni jegyet?

Babakocsistól megyek kisgyerekkel és nem tudom hogy lehet ott azzal közlekedni ezért is kérdeztem rá a taxira.

Már csak mert itt Tatabányán hátul kell felszállnom és addig amig veszek jegyet egyedül kell hagynom a gyereket :S gondolom ott meg nem vár arra a sofőr mire előrejutok és vissza a gyerekhez :S Tudom elég gáz,de fogalmam sincs hogy működik arra az ilyesmi...

2012. jún. 3. 22:24
 7/13 A kérdező kommentje:

ok,megvan.mire leirtam választ kaptam,köszi :)

Vissza ha jönnék akkor szintén ugyan így csak forditva,igaz?

2012. jún. 3. 22:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Vonattal lehet menni a repülőtérre, Nyugatiból indul, Monori. Asszem a Szolnokra menő is jó.
2012. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A vonatos dologgal a következő probléma: az 1-es terminálnál áll meg, viszont most már az összes gép a 2-estől indul, így a vonattól még 5 megálló busszal! Illetve, hogy a Szolnoki vonat a keletibe vagy a délibe meg, a reptéri viszont a nyugatinál ill zuglóban áll csak meg.


Babakocsival:

Lesz pár rázós köröd, ahol sanszos muszáj lesz lépcsőzni/mozgólépcsőzni. A déliben sorban állás után előre meg tudod venni a jegyeket, így nem kell a buszvezetővel semmit csinálni :), a metrónál mozgólépcsőhöz kell majd a déliben, illetve a deák térnél átszállásnál, de ha már lent vagy akkor simán tudod tologatni a babakocsit, akkor már nem nehéz a felszállás, pláne ha nem csúcsidőben mész. Kőbánya-Kispestnél van lift, így ott még lépcsőznöd sem kell, a reptérre pedig alacsony padlós buszok járnak. És igen: visszafelé ugyanez negatívban :)

2012. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés és fekszem,különben nem jutunk ki a reptérre időbe :)

A busz az vhol a 2-es körül tesz le?

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 3. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!