Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Esztergomi Buszvég dolgozói...

Csaba0728 kérdése:

Esztergomi Buszvég dolgozói /buszsofőrök/ némelyike annyira bunkó. Pont emiatt csak nagyon ritkán járok busszal mert a buszsofőrök fele akkora bunkó. Hol tehetek panaszt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Speciel az egomi buszpályaudvaron nekem is volt egyszer "szerencsém" nem túl segítőkész buszsofőrökhöz, de nem hiszem, hogy rosszabbak lennének az országos átlagnál. Mindenesetre mindig az illető buszsofőr munkáltatójánál tudsz panaszt tenni, amire aztán társasága válogatja, hogy mit reagálnak. Esztergomban a legtöbb sofőr a Vértes Volánnak dolgozik, de a Volánbusz Zrt. buszai is igen gyakori vendégek a sűrű pesti járatok miatt. Emellett távolabbi megyék Volán-társaságai is közlekedtetnek oda járatokat.
2012. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ott tényleg sok a bunkó sofőr de ha normálisan beszélsz velük akkor ők is normálisak és persze ha határozott vagy akkor ők sem bunkóznak én már észrevettem ezt.
2012. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen én is észrevettem a határozottság sokszor beválik.

Kivétel annál a f.a..nál :-)Nem tudom sokan összekeverik az izmot a zsírral és azt hiszik nagy legények.

2012. jún. 16. 11:53
 4/4 A kérdező kommentje:

De azt nem értem az lenne az egyetlen kontaktusa az emberel,hogy ad egy jegyet ez olyan nehéz lenne normálisan tenni?

A busztársaság mért nem tesz ez ellen gondolom sok a panasz?.

2012. jún. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!