Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el a Ferihegy 2 es...

Hogy jutok el a Ferihegy 2 es terminálhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a záhony-nyugati vonattal megyek pestre jövőhéten, onnan pedig németországba repülővel.


Tudom hogy a 200E visz oda, de én este 10 kor megyek, akkor is jár? ( alföldi vagyok ) Köszi:)



2012. jún. 9. 02:36
 1/8 anonim válasza:
55%
200E busz. ott van a végállomása. Mármint az egyik. de amúgy körjárat. Legalábbis még egy éve az volt.
2012. jún. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Azt még elfelejtettem mondani, hogy minden évszakban 23:45-kor megy az utolsó Ferihegy 2-höz Kőbánya-Kispestről. Utána már csak Taxival, de már azon túl a Reptér is zárva van tudtommal.
2012. jún. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menj korábban, jobb 2 órával előbb odaérni, mint 1 perccel később
2012. jún. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Taxival vagy a reptéri transzferbuszok egyikével.

Minimum fél órával a gép indulása előtt legyél ott!

Tegnapelőtt negyedórával indulás előtt kiértem és pont 2 perccel késtem le a gépet ...

2012. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges lenne transzferbuszra meg taxira kidobni a pénzt. Ferihegyen pont a vasúti megálló mellett áll meg a 200E busz, Liszt Ferenc Airport 2 végállomás felé kell menni vele. Ebben az irányban fel sem kell menni az átszálláskor a felüljáróra. A busz este 20-30 percenként jár, ezért célszerű a www.bkv.hu/busz/200e.pdf linken megnézni, mikor is megy pontosan. (Ne felejtsd el bal oldalon kiválasztani Ferihegy vasútállomás megállót!)


Jó, ha tudod, hogy vonatjegyed mellé kedvezményes jegyet tudsz venni a buszra bármely vasúti pénztárban, így 320 helyett 200-valahány forintba fog kerülni az út.

2012. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell taxi, meg miegymás, mert a 200E jelzésű busz, este 10 után is közlekedik:

[link]

Mégis, van oda éjszakai járat is:

[link]

2012. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Jó, ha tudod, hogy vonatjegyed mellé kedvezményes jegyet tudsz venni a buszra bármely vasúti pénztárban, így 320 helyett 200-valahány forintba fog kerülni az út."


Csak a géppel felszerelt pénztárakban, de Záhonyban van gép, így meg tudod venni.

Viszont ezt egyben kell kérned a vasúti menetjegyeddel. Így spórolsz 60-70 forintot, nem nagy összeg, de ha lehet spórolni miért ne? :)

2012. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!