Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az új Alstom metrók színe...

Az új Alstom metrók színe miért fehér?

Figyelt kérdés
Miért nem volt jó a hagyományos sötétkék szín? Tudja valaki?
2012. jún. 10. 08:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ez az "ez volt a legolcsóbb" érv számomra továbbra sem elfogadható. Ez egy nagyságrendileg 80 milliárd forintos beszerzés volt, egyáltalán nem lett volna tétel kék színnel kérni a kocsikat.


Én is azt gyanítom hogy ez a Demszky, vagy az általa megbízott kreatív csapat torz agyszüleménye, aztán a csík meg valahogy elfelejtődött (hála az égnek). Szóval pontosan az a sztori, mint most a bugyikék buszokkal, az egészet pénzelő városlakók véleményére magasról tesznek...

2012. nov. 27. 14:02
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem rettentő rondák lesznek pár év múlva ha elhanyagolják a tisztitását és beszállja őket a pór.
2013. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
azért, mert a 2es metró alagútjához vannak igazítva! amolyan designe érted :D ha már az állomások is fehérek, akkor a metró is legyen az :)
2013. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyrészt az állomások nem fehérek, másrészt mondj egy metróhálózatot ahol igy van. A villamosok színe sem más vonalanként
2013. jan. 28. 17:57
 15/20 anonim ***** válasza:

"Egyrészt az állomások nem fehérek,"


Nem tudom a te nyelveden a fehér mit jelent, a mi magyar nyelvünkön a fehér azt a színt jelzi, ami az összes felújított állomást elárasztott:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


stb stb.

2013. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy az állomásokon a fehér szín is megtalálható.
2013. jan. 28. 18:13
 17/20 anonim ***** válasza:
Valami színének megállapításakor a domináns színt szokás megjelölni. És ez a fehér. Ha szerinted nem, akkor ne haragudj, de hülyékkel nem vitatkozom, veled sem :)
2013. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Akkor viszlát, sok fórum van még a neten!
2013. jan. 28. 18:26
 19/20 anonim ***** válasza:

hát, a régi állomások, máshogy néztek ki, az igaz!

modnodm, kérdező, h az alstom az állomásokhoz van igazítva :D nézd meg élőben :D

2013. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
előttem szóló, ezt jól megmondtad :D
2013. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!