Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntethetnek azért ha a...

Megbüntethetnek azért ha a vonaton felrakom cipőstül a lábam a plüss ülésre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 14:09
1 2
 1/17 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ja, ha nagyon akarják akkor egy bírságot a vagon beszennyezéséért meg egy takarítási költséget rád varrhatnak.
2012. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
több mint való....ha mákod van akkor csak szól a kalaúz hogy vedd le a patádat.ha nem akkor jön a csekk...legalább is nekem azt mondta,pedig ilyen repedezett szär bőrülésere raktam fel a lábamot :)
2012. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Remélem, hogy megbüntetnek érte. Mert majd jövök én és leülök oda a világos nadrágommal, ahová te a cipős lábadat tetted... undorító.
2012. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg hát.

De miért kell bunkónak lenni és cipővel feltenni a lábad?

Vedd le a cipődet és úgy rakod fel a lábad ahogyan szeretnéd.


Csak büdös ne legyen a lábad, mert a múltkor egy öregember vette le a cipőjét ugyanezért, hát a pálpusztai sajt rózsaillatú volt ahhoz képest...

2012. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
86%
nem hiszem,max rádszólnak, de az ilyen embereket tartom a legnagyobb bunkó tajparasztnak, én simán rászólok azokra,akik fel merik tenni a lábukat az ülésre.
2012. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A rendelkezés szerint ez rongálásnak minősül, tehát megbüntethetnek érte, és a pénzbüntetés mellett közérdekű munkára is ítélnek.
2012. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkora paraszt vagy, hogy kilóg a kapanyél a szádból! Megbüntetnek, igen!
2012. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ha cipőben teszed fel a lábad akkor megbüntethetnek mert összekoszolod az ülést. ha zokniban/mezitláb akkor max. rád szól. Tényleg bunkó dolog.

1 mert a másik beleül a koszba ami a cipőről maradt ott.

2 akit én eddig láttam hogy mezítláb tette fel a lábát az ülésre annak mind olyan lábszaga volt hogy a teret meggörbítette. ilyen melegben meg el sem akarom képzelni micsoda szagok lehetnek egy vagonban ha néhány ember leveszi a cipőjét.

2012. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom de én jól pofánvernélek milyen lehetett anyukád hogy még erre sem tanitott meg.
2012. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy így lenne kényelmes utazni, DE arra az ülésre, egy másik ember is, úgyhogy nem szabad összekoszolni.

A másik, úgy bírom, amikor egy kis gyerek felmászik az ülésre és a szülői sem szólnak rá.

2012. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!