Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha most veszek egy diák...

Ha most veszek egy diák július havi bérletet, ami júli.1-től aug.5-ig érvényes, ráírják, hogy hanyadikán vásároltam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, de miért nem veszel egy harminc napos diákbérletet mától? Akkor nem járna le 5-én. Tiszta hülyeség a hó közepén havi bérletet venni.
2012. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert megbüntettek és valahogy ki kéne alóla bújnom. Az ez előtti kérdést is én írtam ki.
2012. júl. 12. 10:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Bp-i bérlet kéne
2012. júl. 12. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:

1) Budapesten nincs havi csak 30 napos bérlet.

2) A megváltás napja előttől nem veheted meg...

3) Még ha a bűntetés napján veszed meg az sem jó mert számítógépen rögzítik a vásárlást, és látja, hogy később vetted meg...

2012. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A büntetés időpontját és a bérlet megvásárlásának időpontját is rögzíti a BKK informatikai rendszere és az utólag vásárolt bérletet már nem mutathatod be a büntetés elkerülése végett.
2012. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!