Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest bérlettel ingyen...

Budapest bérlettel ingyen lehet BKV hajón is utazni?

Figyelt kérdés

Nem találtam meg sehol, hogy BKV bérlettel ingyen lehetne utazni BKV hajón, csak hogy trolin, metron, villamoson stb, de a bkv hajó nem volt odairva.

De én azt hallottam, hogy lehet.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 13. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, és libegőn sem.
2012. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy hétköznap lehet BKV hajón is utazni bérlettel, de hétvégén meg kell venni a vonaljegyet. :)
2012. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó!igen, énis igy hallottam!

Tehát akkor?? :D

2012. júl. 13. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbaszerencse! Meg kell próbálni. Ha pedig mégsem lehet, akkor fizetsz 400 forintot, vagy nem szállsz fel. De 99%, hogy úgy van, ahogy írtam. :)
2012. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia bocsi, hogy irok, én avgyok a kérdező, és ezekszerint pesti avgy :)


Azt szeretném kérdezni, hogy 6 km-t kellene utaznom hévvel majd septemberben, meg ttudnád mondani, hogy az időben kb mennyi?

És megtudhatnám, hogy melyik kerületi vagy?


Előre is köszi a válaszod, én nem nagyon ismerem Pestet, én bajor vagyok, Müncheni, jópár éve Magyraországon élek, ( még csak 15 vagyok), de most megyek pestre a baráétnőm miatt, akivel már elég régóta járunk, és ő most távol van, és nem tudom megkérdezni ilyesmiben, mert Münchent nem lehet összehasonlitani Pesttel, vagyis szerintem nagyon szép város Pest, kedvesek az emebrek, de a közlekedés teljesen más, márminjt más az utazási temppó.:(


Előre is köszi a válaszod!

2012. júl. 13. 18:36
 6/10 A kérdező kommentje:

És légyszi privátba irj remélem meg tudom nyitni, mert nekem ha rámegyek, hogy "üzeneteid" ezt hozza ki:


"Nem sikerült kapcsolódni az internethez"


pedig frissitettem, de nem értem msotanában egyes weblapokatz nem tölt be ez a fránya internet :D

2012. júl. 13. 18:38
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, és egyébként itt úgyse olvassa ezt más mármint más már nemhiszem, hogy fog válaszolni, vagyis észrevenni ezt a lapot
2012. júl. 13. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Hétközben jó a BKV-bérlet, hétvégén 400Ft-os jegyet kell rá venni a helyszínen.


A másik kérdésedre a válasz: én a csepeli hévvel szoktam járni, az végállomástól végállomásig 14 perc. Km-ben ez nem tudom pontosan mennyi, de saccra kb 6-8 km lehet.

2012. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hétköznap jó a hajóra a bérlet hétvégén viszont csak a 400 forintos jegy.
2012. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hétköznap jó a hajóra a bérlet hétvégén viszont csak a 400 forintos jegy.
2012. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!