Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestről Ausztriába tartó...

Pestről Ausztriába tartó vonatra mekkora poggyászt lehet vinni? Segítség, még nem utaztam vonaton!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn indulunk barátnőmmel Ausztriába 1 hétre vonattal. De nem tudjuk hogy hogy is működik itt a csomagok elhelyezése.. Gondolom itt nem lehet a csomagokat betenni a raktérbe mint a buson. Nagy bőrönddel mennénk mind2en. Fel lehet vele szállni? Ott hova tudom lerakni a csomagom? Mert tényleg nem kézipoggyász méretű lesz. Meg van szabva hogy mekkora csomagot lehet felvinni ? Ott hova tudom elrakni a csomagom ? Légyszi aki járt már külföldön vonattal írja le hogy mi ennek a módja mert nem tudom. Előre is köszi!:)


2012. júl. 14. 17:49
 1/1 anonim válasza:

Szia!

A vonatok a keletiböl indulnak! Ott meg lehet érdeklődni 0-24h.ig hogy mi hogy van!

De szerintem ha EC, RAILJET, vagy EN mentek akkor aszon van poggyász (Bicikli) szálító kocsi (+pénzért lehet bérleni hejet)

Ezekbe a dolgokba nem vagyok biztos

De ha elmész a Keleti pu. -hoz ott 100%hogy kapsz infót

2012. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!