Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A nyugdíjasok mit hisznek/képz...

A nyugdíjasok mit hisznek/képzelnek magukról? Hogy Ők többek nálam? Miért tolakszik be az ÖSSZES elém?

Figyelt kérdés

Igen, lehet kicsit erős a kérdés elsőre, de kicsit mérges vagyok.

Nem vagyok tutyimutyi, aki nem tudja eldönteni, hogy le/fel akar-e szállni!

Oda megyek az ajtó elé, szállnék fel, de ők oldalról bevágnak elém a táskájukkal, és lépcsőnként(ált 3 lépés) 4 mp-ig tart mire felszállnak. Én meg állhatok lent,. és már nyomja a csengőt a buszos, hogy csukná be, iparkodjak már.

Múltkor pár centin múlt hogy a lábam oda ne csukja az ajtó...

Én felszállok fél mp alatt kb, Najó ha nagyon lazán veszem 1 mp alatt.

Nem értem miért nem bírnak várni kemény 1 mpet és utána vánszorogni fel utánam.

Egy öreg nénire kevésbé fogja rácsukni az ajtót a sofőr, mint rám, fiatalra.

Leszállásnál megint, oda megyek jelzek, megállok az ajtó elé, látja mindenki hogy szállnék le, erre bevág elém, és beáll elém... Ha meg leszállásnál szállnék le, meg se várja, hogy lépjek 1 lépcsőt, már fogja a korlátot, és húzza fel elém a táskáját...-.-'

Nagyon utálom ezt!

Mégis miért képzelik azt, hogy nekik kijár az első fel/leszállás joga?

Csak mert "végig dolgozták azt életüket én meg lóf***t se tettem eddig az országért?


TUDOM! nekem se jár ki, hiába gondolom azt, de nagyon zavar.

De könyörgöm Ők nyugdíjasok, nem járnak időre se iskolába, se dolgozni, akkor miért ennyire sietősek, hogy vágnak be az ember elé?


Ha nyugdíjas leszek esküszöm, hogy előre fogom engedni a fiatalokat, nem pedig bevágok eléjük mert "én idős vagyok, kijár nekem!"

Miért csinálják ezt!???



2012. júl. 16. 13:34
1 2
 11/11 anonim válasza:
54%

ez tavaly történt velem: buszon ülünk, fiatalok. Volt még szabad hely (!!! Nem is egy!!!) én az ajtó mellett a kettes ülésen kívül. Néni felszáll, ellenkező irányben 1 méterre hely. Én félig meddig felálltam és előredőltem a széken, hogy az előttem ülővel beszéljek valamit, ő meg odaült alám :D :D :D

ja és 20on évesek vagyunk bőven, szpval nem lehet vagdalózni, hogy a trágya bunkó kisiskolások, egész nap semmi dolguk.

2012. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!